6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Ankara Satılık Daire

24.470 ilan
EMLAKJET'E ÖZEL
Relax Yaşamkent
Fiyat Sor
Dörtbey İnşaat - BCM İnşaat
Çankaya / Ankara
-
PROJE
EMLAKJET'E ÖZEL
Batı Konutları
Fiyat Sor
Ata Yıldız Grup
Yenimahalle / Ankara
Şubat 2019
PROJE
EMLAKJET'E ÖZEL
Polsan Prestij Konutları
Fiyat Sor
Polsan A.Ş.
Sincan / Ankara
-
PROJE
EMLAKJET'E ÖZEL
Bulvar Yaşam
Fiyat Sor
Gökdemir Grup
Yenimahalle / Ankara
-
PROJE
Maidan
Fiyat Sor
Ege Grup Yapı - BM Mühendislik ve İnşaat A.Ş.
Çankaya / Ankara
Kasım 2017
PROJE
1
2
3
4
5

Ankara satılık daire seçiminde hangi ilçelere öncelik verilmeli?

 

Başkent Ankara’da gayrimenkul sektörü giderek büyüyor. Arsa arzının fazla olması markalı konut üreticileri için Ankara’yı çok daha cazip ve tercih edilir hale getiriyor. Şehrin çoğu yerinde çeşitli inşaat markalarına ait konut projelerini görmek mümkün. Markalı konut projelerinin artış gösterdiği Ankara’da, konut fiyatları da buna bağlı olarak değerleniyor ve yükseliyor. Eğer sizde Ankara satılık daire seçeneklerini inceleyerek doğru bir yatırım yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Ankara genelinde satın alındıktan sonra kiraya verilen bir konutun kar olarak geri dönüşüm süresi ortalama 18 yılı buluyor. Konut projelerinin fazlalığı ve metrekare fiyatlarındaki farklar Ankara’da satılık daire satın almak isteyenlerde kafa karışıklığına yol açabiliyor. Bu sebeple Ankara’nın konut yatırımı, metrekare fiyatları ve amortisman süresi açısından en uygun ilçelerini sizler için araştırdık. Son yıllarda Ankara’da yaşayan halkın şehrin merkezinden daha uzağa gitme isteği imarlaşmanın da şehir merkezinin dışına kaymasına yol açtı. Son 10 sene içerisinde Batıkent, Eryaman, Gölbaşı, İncek ve Çayyolu gibi şehir merkezine uzak olan bölgelerde kentleşme hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu bölgelerde uygun fiyatlı ve lüks siteler inşa edildiği için yatırım yapmak isteyenlerinde tercihi oluyor. Sizde Ankara emlakçıdan veya Ankara sahibinden satılık daire seçenekleri için ilanlarımızı inceleyerek en doğru yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

  • Çayyolu Gelişim Göstermeye Devam Ediyor: Son zamanlarda Çayyolu bölgesinde ki Yaşamkent mahallesi özenli yerleşim planı ve lüks siteleri ile büyük ilgi görmeye başladı. Şehir merkezinin yoğunluğu ve kaosundan uzak yemyeşil arazilerin ön plana çıktığı bu bölgede bulunan konutlar yatırım yapmayı düşünenler için de tercih edilebilir yerler arasında yer alıyor. Ankara satılık daire seçeneklerini incelerken Çayyolu semtini de incelemenizi öneriyoruz.

 

 

  • Etimesgut Yatırım Yapmak İsteyenler İçin İdeal Bir Yer: Şehre uzakta yer alan ve değerlenen yerlerden bir diğeri de Etimesgut. Bu bölgede bulunan daireler uzun yıllar uygun fiyat skalası içerisinde satışa sunuluyordu. Ancak son yıllarda bu semtte bulunan bölgelerin imara açılmış olması ve lüks yapılaşmanın da başlatılması sonucunda daireler giderek değerlenmeye ve fiyatları da buna bağlı olarak artmaya başladı. Bu bölgelerin başında ise Bağlıca ve Yapracık Mahalleri geliyor. Hem site içerisindeki konut projeleri hem de hızlı kentleşme süreci bu bölgeleri tercih edilir kılıyor. Sizde emlakçıdan veya sahibinden satılık daire Ankara Etimesgut seçeneklerimizi hemen inceleyebilir ve en doğru yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Keçiören Değerlenecek Bölgelerden Bir Diğeri: Her ne kadar değerlenmek için ek metroları bekliyor olsa da yine de Keçiören değerlenecek bölgeler arasında yer alıyor. Kentsel bölgelerden olan Keçiören’de alınan dairenin geri dönüşümü ise 19 yılda tamamlanıyor. Emlakçıdan veya sahibinden satılık daire Ankara Keçiören seçeneklerimizi inceleyerek, ek metrolarında gelmesi ile daha fazla değerlenecek olan bu bölgeden yatırımınızı yapabilirsiniz.

 

 

Devamını oku