6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

İzmir Satılık Daire

16.861 ilan
EMLAKJET'E ÖZEL
Gültekin Pera
490.000 TL - 610.000 TL
Gültekin GYO
Menemen / İzmir
Temmuz 2019
PROJE
EMLAKJET'E ÖZEL
DAP İzmir
Fiyat Sor
DAP Yapı
Bornova / İzmir
Aralık 2020
PROJE
EMLAKJET'E ÖZEL
Folkart Line
349.000 TL - 780.000 TL
Folkart Yapı
Karabağlar / İzmir
Haziran 2020
PROJE
Coordinat Bornova
Fiyat Sor
DRC Grup
Bornova / İzmir
Mart 2018
PROJE
Çiçek Evler Mavi Yaka
Fiyat Sor
Çiçek Kardeşler İnşaat
Güzelbahçe / İzmir
Aralık 2018
PROJE
1
2
3
4
5

İzmir’den Satılık Daire Almanın Avantajları

İnsanlarının nazikliği ve tarihi dokuları ile bilinen İzmir, Avrupa’nın en güzel şehirleriyle yarışabilecek nitelikteki özellikleriyle ön plana çıkıyor. Eğer sizde bu yaşanılası şehirden ev satın almak istiyor ve İzmir satılık daire seçeneklerini inceliyorsanız, bu yazı tam size göre demektir. İşte özgürlüklerin kısıtlanmadığı, denizin kokusunun sevginin kokusuna karıştığı İzmir’i yaşanılır kılan özellikler;

 

  • Ulaşım ağlarının gelişmiş olması: Kentin merkezinde tarihi bir tren istasyonu bulunuyor. Hemen hemen Avrupa şehirlerinin genelinde olduğu gibi, İzmir’in de şehir merkezine kadar gelen gelişmiş bir tren ağı ve tren istasyonu var.  Tren istasyonuna ek olarak kentin ana noktalarına uzanabilen sistemli bir de metro hattı bulunuyor.

 

  • Uluslararası çapta tanınan bir fuar alanına sahip olması: Satın alacağınız evin değerinin yüksek olması seçeceğiniz şehrin birtakım özelliklere sahip olup olmadığı ile doğru orantılı. Bu sebeple bir şehrin değerli olabilmesi için kültürel açıdan da aktif olması önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. İzmir’de yer alan ve Uluslararası çapta tanınan bu fuarda her zevke ve her yaşa hitap eden aktiviteler gerçekleştiriliyor. Bu sebeple İzmir satılık ev almak için oldukça karlı bir yatırım tercihidir diyebiliriz.

 

  • Ünlü Karşıyaka Çarşısının olması: İzmir deyince Karşıyaka İlçesinden bahsetmemek olmaz. İzmir’in Karşıyaka İlçesi; kendine has kültürel havası, hareketli hayatı ve ulaşım kolaylığı ile ilin en popüler bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu sebeple de İzmir’de yaşamak veya yatırım yapmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ilçelerden olan İzmir Karşıyaka satılık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Her türlü gelir düzeyine ve bütçeye göre çeşitli ev seçenekleri bulunan Karşıyaka’dan ev satın alarak sizde bu eşsiz bölgede yaşamanın ayrıcalığını keyifle yaşayabilirsiniz.

 

  • Dünyaca ünlü turizm merkezlerine sadece birkaç saat uzaklıkta olması: İzmir’den ev satın almanın en büyük avantajlarından bir diğeri de popüler tatil beldelerinden Çeşme’ye yakın olmasıdır. Tatil yapmak için sadece yaz aylarının gelmesini beklemek veya izin zamanınızı ayarlamak ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Hafta sonlarında dahi rahatlıkla gidebilir ve küçük tatiller ile mutlu olabilirsiniz. Çeşme satılık daire seçenekleri arasından sizde aradığınız kriterlerdeki yazlık evi bulabilir ve her hafta sonu kendinizi tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz.

 

  • Dilediğinizde huzurlu birkaç saat geçirebileceğiniz dokunulmamış koyların olması: İhtiyacınız olan huzuru çok yakınızda bulabilirsiniz. Sadece birkaç saat geçirerek kendinizi toparlayabileceğiniz ve tekrar işinize dönebileceğiniz koylar yanı başınızda. İzmir’in artılarından biri de çok sayıda bu tarz koya ev sahipliği yapıyor olması.

 

  • Dokusu günümüze kadar korunan dünyaca ünlü köylerinin olması: İzmir’de yer alan bu köylerin kimisi tarihi dokuları ve doğal güzellikleriyle kimisi de şarabıyla ünlü. Turistler tarafından da keşfedilmeye başlayan bu köyler, İzmir’in değerini daha da arttıracağa benziyor. Sizde ister emlakçıdan isterseniz de sahibinden İzmir satılık daire seçeneklerini inceleyerek hem karlı bir yatırıma hem de kültürlü ve ayrıcalıklı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Devamını oku