6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Şahinbey Kiralık Daire

435 ilan
1
2
3
4
5

Gaziantep Şahinbey Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Gaziantep’te kiralık ev ilanları Şahinbey’deki güncel ilanlar için Emlakjet’te 500’e yakın kiralık daire yer almaktadır. Gaziantep Şahinbey’de kiralık ev arayanların mutlaka sitemize bakması gerekmektedir. Yayınlanan tüm ilanlar güncel olup 1 haftalık zamanı kapsamaktadır. Gaziantep Şahinbey kiralık daire fiyatlarını etkileyen birçok unsur bulunmaktadır; ancak genel olarak fiyatlar birbirine oldukça yakındır. Gaziantep Şahinbey’deki daireler geniş, lüks ve konforludur. Sahibinden, müteahhitten ya da emlaktan gibi seçenekler ile Gaziantep Şahinbey’de çok sayıda kiralık ev ilanı bulunmaktadır. Tüm bu ilanların ortak noktası ise Emlakjet olup sitemizde yer alan her bir ilan günceldir.

Gaziantep Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve ülkenin en büyük 10 şehri arasında yer almaktadır. Gaziantep’in toplamda 8 adet ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden en kalabalığı olan Şahinbey ise Gaziantep için büyük bir öneme sahiptir. Şahinbey ilçesinin 2017 yılındaki güncel nüfusu 902 bin 424 kişiye kadar ulaşmıştır. Şahinbey merkezi bir ilçedir ve bu sebep ile de sıklıkla tercih edilen bir yerdir. Yerli ve yabancı turistler tarafından da Şahinbey sıklıkla ziyaret edilmektedir. Şahinbey ile Gaziantep Havaalanının arası yaklaşık 15 dakika olup 7 kilometrelik bir mesafe söz konusudur. Şahinbey birçok ulaşım noktası da oldukça yakındır ve bu sebep ile ulaşım problemi yaşanmamaktadır. 

Gaziantep Şahinbey Kiralık Daire Seçenekleri

Şahinbey kiralık ev ilanları Emlakjet’te 400’den fazladır ve her bütçeye ve isteğe uygun ev bulmak web sitemiz ile çok kolaydır. Müşteri odaklı çalışan Emlakjet kolay kullanılabilir sitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Manzaralı, manzarasız, 2+1, 3+1, 4+1 gibi oda seçenekleri ve daha fazlası ile ev arayanlara 500’e yakın güncel kiralık daire ilanı sunmaktadır. Devlet hastanesi yakını, okul yakını, merkezi konumlu birçok dairenin güncel ilanları Emlakjet’tedir. Sitemizde dilerseniz baktığınız ilanları kaydedebilir ve sonra kaldığınız yerden ev aramaya devam edebilirsiniz. Gaziantep ucuz kiralık evler  gibi seçeneklerin bulunduğu Şahinbey Mahallesi’nde her bütçeye uygun kiralık ilanlar yer almaktadır. 

Gaziantep Şahinbey Kiralık Daire İlanlarını İnceleyebilirsiniz 

Gaziantep 400 TL kiralık daire imkanı sunduğu gibi 2.000 Türk Lirasına da kiralık ev bulmak mümkündür. Şahinbey’de yer alan kiralık dairelerin en pahalı olduğu semtleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

 • Küçük Kızılhisar Mahallesi
 • Beştepe Mahallesi
 • Binevler Mahallesi
 • Şahintepe Mahallesi
 • 23 Nisan Mahallesi
 • Alleben Mahallesi
 • Bin Evler Mahallesi
 • Yeditepe Mahallesi
 • İbn-i Sina Mahallesi
 • Güney Kent Mahallesi
 • Ak Kent Mahallesi
 • Karataş Mahallesi 
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi 

Yukarıda sıraladığımız bölgeler emlakçıdan veya sahibinden Gaziantep Şahinbey kiralık daire seçeneklerinin pahalı olduğu semtlerdir. Daha ucuz semtler olduğu gibi bu mahallelerde de fiyat artışının sebebi ise merkezi, güvenlikli ve çoğunlukla dubleks kiralık dairelerin bulunmasıdır. 

Devamını oku