Zonguldak Kiralık Daire

194 ilan
1
2
3
4
5

Zonguldak Kiralık Daire Arayanlara İl Hakkında Genel Bilgiler

Batı Karadeniz Bölgesi’nde konumlanmış olan Zonguldak kiralık daire ve satılık daire seçenekleriyle Emlakjet’te sizleri bekliyor. Zonguldak'ta kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 9 TL, satılık evlerin ortalama 1800 TL'dir. Türkiye’nin yüz ölçümü açısında binde altısını kaplayan Zonguldak, 8 ilçeden oluşan bir ilimizdir. %52’si ormanlarla kaplı olan bölge; temiz havası ve doğasıyla oldukça kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Zonguldak Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerine sahip olmasıyla ülkemizin maden ocağı olarak adlandırılabilmektedir. 

Doğa ve tarihin birleşme noktası olan Zonguldak, Karadeniz’in en zengin özelliklere sahip illerinden biridir. Zonguldak’ta yaşama istiyorsanız ya da evinizi değiştireceksiniz en uygun alternatiflere Emlakjet aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Zonguldak kiralık ev seçenekleriyle aradığınız ve hayal ettiğiniz evleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Karadeniz’in en gözde yerleşim alanlarından biri olan Zonguldak, aynı ada sahip merkez ilçesi ile vatandaşlara kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır. Karadeniz’in sahip olduğu yeşili ve maviyi en doğal haliyle vatandaşlara sağlayan bölgede, buna karşılık gelişmiş sosyal faaliyetler ve ulaşım imkânları da bulunmaktadır.

Zonguldak, konumu itibariyle diğer Karadeniz şehirlerinin aksine Marmara gibi sanayi bölgeleriyle devamlı iletişim halindedir. Bu özelliği sayesinde her türlü kültürel gelişmenin yakından takip edilebildiği bölgede, her bütçeye ve ihtiyaca yönelik kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır. Taş kömürü madenleri sayesinde başlı başına bir sanayi gücü bulunan şehirde, ticaret hayatı da oldukça hareketlidir.

Zonguldak Kiralık Daire İlanları Arasından Aradığınızı Bulabilirsiniz

Zonguldak kiralık daire günlük ya da aylık ilanlarına, dilediğiniz şartlara sahip şekilde ayarlayarak listeleyebilirsiniz. Zonguldak’a yapacağınız seyahatlerde otel yerine günlük kiralık daire seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem bütçenize uygun konaklama imkanına sahip olabilir hem de evinizin rahatlığını yaşayarak seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Zonguldak kiralık daire ilanlarını aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde filtreleyebilirsiniz;

  • Konumuna,
  • Oda sayısına,
  • Fiyat aralığına,
  • İç özelliklere,
  • Dış özelliklere,
  • Binanın yaşına,
  • Binada bulunduğu kata,
  • Zonguldak kiralık daire sahibinden ya da emlak ofisine göre dizebilir, böylece hızlıca taleplerinize uygun ilanları inceleyebilirsiniz. 

Emlakjet Farkıyla Zonguldak Kiralık Daire İlanları

Zonguldak Merkez kiralık müstakil daire seçenekleriyle en uygun ve güncel şekilde Emlakjet’te buluşabilirsiniz. Taşınmak istediğiniz ve yeni hayatınızı yaşamaya başlayacağınız evinizi seçerken tüm taleplerinize göre arama yapabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz evin konum bilgilerini, dış özelliklerini seçebilirsiniz. Caddeye, okula, camiye ya da merkeze yakın konumları tercih edebilir, evin iç özelliklerinde çelik kapı, jaluzi vb. özellikleri seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz özelliklere göre ilgili ilanlar anında sıralanacak ve beğeninize sunulacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken Emlakjet’i ziyaret etmek olacaktır. Emlakjet’i web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonunuza Emlakjet mobil uygulamasını yükleyerek, kiralık daire aramalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Zonguldak kiralık daire seçeneklerinden en fazla alternatife ulaşmak ve bu sayede; en güncel, en kapsamlı, en uygun ve farklı seçeneklere sahip ilanlara ulaşabilirsiniz. 

Devamını oku