6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Buca Kiralık Daire

1.018 ilan
1
2
3
4
5

Buca Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

İzmir Buca’da kiralık daire seçimi gittikçe artan talep doğrultusunda oldukça fazla sayıda kişinin araştırdığı bir konu başlığı olmakla beraber Buca kiralık daire ihtiyaçlarında Emlakjet, müşterilerine en uygun seçenek ve en fazla ilan detayıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Buca dışarıdan bakıldığında İzmir’in birçok ilçesine nazaran daha pahalı bir ilçe olarak görülmesine rağmen, sitemiz sayesinde müşteriler kendilerine en uygun evleri en uygun şartlarla kiralama şansına sahip olmaktadır. Buca'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 11 TL, satılık evlerin ortalama 2400 TL'dir.

 

İzmir Buca Kiralık Daire Alternatifleri

İzmir ilçeleri arasında Buca konumu itibariyle özellikle son dönemde oldukça popüler bir ilçe olması sayesinde birçok yeni konut projesine de ev sahipliği yaparken İzmir Buca kiralık daire taleplerine en hızlı çözümleri sunmaya devam etmektedir.

 

  • İlan detaylarında da görüleceği üzere İzmir Buca kiralık daire ilanları genellikle ilçe merkezinde toplanmış olsa da ilçe genelindeki her bölgede önemli kiralık daire ilanları olduğu görülmektedir.
  • İzmir Buca’da 1+1 stüdyo, 2+1 ve 3+1 daireler başta olmak üzere her ihtiyaca ve her keseye uygun kiralık daireler Emlakjet farkı ve kalitesiyle ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. Sitemizin ziyaretçileri her daireyi en ufak detayına kadar inceleyebilmekte, en doğru kararı vermeye de müdahil olmaktadır.
  • Hem sıfır hem sahibinden kiralık hem de yeni bitmiş en yeni projelerde satışa sunulan kiralık daireler kurumumuz tarafından öncelikli değerlendirme ve sitenin süzgecinin ardından ziyaretçilerle buluşturulmakta; yüzlerce ilan arasından en iyi seçimin yapılması sağlanmaktadır.

 

İzmir Buca Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçenin Yakınlarındaki Hastane Seçenekleri

 

  • Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
  • Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
  • İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • Özel Tınaztepe Hastanesi
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

 

Buca Kiralık Daireler Kiracılarını Bekliyor

Buca ilçesi her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısı yanında şehir merkezinde olması, en ufak bir ulaşım problemi yaşamaması nedeniyle Buca ilçesi kiralık daireler ilanları için oldukça önemli bir merkez olmakla beraber; bu özellikleri yanında Emlakjet tarafından en uygun Buca kiralık daire ilanlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bakıldığında web sitemizi ziyaret eden misafirler her keseye ve her ihtiyaca uygun yüzlerce ilan arasından seçim yapmakta zorlansalar da bu sayede en iyi tercihi yapmış olacaklardır. Siz de Buca kiralık daire 350 TL talepleriniz başta olmak üzere her türlü Buca kiralık konut ilanına erişebilmek için doğru noktadasınız.

Devamını oku