6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Pendik Kiralık Daire

822 ilan
1
2
3
4
5

Pendik Kiralık Daire Fiyatları 

Pendik, İstanbul’da Anadolu yakasında yaşamak isteyen kişiler için cazip seçenekler sunmaktadır. Pendik kiralık daire seçeneklerine Emlakjet üzerinden ulaşarak, aradığınız özelliklere sahip en uygun daireyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bir yılda 20 milyon ziyaretçi sayısında ulaşan Emlakjet hem alıcılar hem de satıcılar için en güvenilir online platformu oluşturarak, emlak işlemlerini hızlı ve güvenilir hale getiriyor. Her bütçeye uygun Pendik ucuz kiralık ev alternatifleri sizleri bekliyor. Pendik'te kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 11 TL, satılık evlerin ortalama 2800 TL'dir.

Doğal güzellikleri, yemyeşil parkları, tarihi yapıları, alışveriş merkezleri, marinası ile Pendik, İstanbul’un en gelişmiş ilçelerinin başında gelmektedir. 2017 nüfus verilerine göre Pendik’te 698.260 kişi yaşamakta olup İstanbul’un en kalabalık beşinci ilçesidir. İstanbul'un giriş kapısı olarak niteleyebileceğimiz Pendik’in çok eski bir yerleşim yeri olduğunu biliyoruz. Tarih boyunca bir çok kez ismi değişmiştir.

  • En eski adı Pantikapaion’dur. 
  • Bizans Döneminde “her tarafı surlarla çevrili” anlamını taşıyan Pantecion, Latin egemenliğinde ise “duvar” anlamına gelen Peninda-kot ismini almıştır. 
  • İstanbul Boğazı ile Sakarya Nehri arasındaki bölgeye yerleşen ilk devletlerden biri olan Frigler’in kolu Bebrikler, bugünkü Pendik’e Bebrikya dedi. 

En Uygun Pendik  Kiralık Daire Seçenekleri

Sahibinden kiralık daire Pendik Kaynarca, Kurtköy, Sapanbağları ya da ev sahibi olmak istediğiniz muhit neredeyse Emlakjet’te beğeninize sunuluyor. Dilerseniz sahibinden dilerseniz emlak ofisinden farklı seçenekleri inceleyerek, aradığınız özelliklere sahip daireleri filtreleme yöntemiyle kolaylıkla görebilirsiniz. Yaşam alanınızı seçerken size güvenilir bir kaynak sunacak olan Emlakjet’i dilerseniz web sitesi üzerinden dilerseniz mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Pendik kiralık daire arayışınızda bölgenin birçok noktasından seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Tamamen kolaylıklar ve yenilikler üzerinde tasarlanmış olan uygulamalar ile emlak arayışınızda farklılığı, olaylığı ve hızlı sonuçları elde edeceksiniz. 

Pendik Kiralık Daire Avantajları İçin Emlakjet’e Güvenin 

Emlakjet üzerinden ulaşacağınız ilanlar şu özelliktedir:

  • 7/24 güncellenen,
  • Geniş ayrıntılar içeren,
  • Doğru fotoğraflarla desteklenen,
  • Güncel iletişim bilgileri ve fiyatlara sahip.

Böylece siz oturduğunuz yerden en güncel ve doğru bilgilere sahip ilanlara ulaşarak, emlak arayışınıza online çözüm bulabileceksiniz. Emlakjet ‘in her geçen gün gelişen ve değişen altyapısı sayesinde Türkiye’de dilediğiniz noktada aradığınız yaşam alanını bulmanız artık kolay. Pendik kiralık daire seçeneklerinin yanı sıra Türkiye’nin her muhitinde aradığınız ve ihtiyacınız olan emlak ilanlarına ulaşabilirsiniz. Pendik kiralık daire günlük, aylık ya da satılık seçeneklerine göz atabilir, sistemin size sunduğu benzer ilanları inceleyerek vakit kazanabilirsiniz. Emlakjet’i ziyaret ederek hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en uygun konumda, en uygun özelliklere sahip dairelere hızlıca ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en cazip ve en uygun kiralık daire seçenekleri için sizleri Emlakjet’i ziyarete bekliyoruz. 

Devamını oku