6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Esenyurt Kiralık Daire

1.542 ilan
1
2
3
4
5

Esenyurt’tan Kiralık Daire Almanın Avantajları

 

Konut yatırımı yapmak isteyenlerin ilgisini çeken Esenyurt kiralık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Yapılan nüfus sayımlarında listedeki yerini Türkiye’nin en kalabalık 6’ıncı ve İstanbul’un da en kalabalık 1’inci İlçesi olarak alan Esenyurt’ta yaşamanın avantajlarını sizler için araştırdık.

 

Müstakil arazilere geçiş yapıldığından konut projelerinde patlama yaşanan Esenyurt’un nüfusu oldukça geniş bir kitleden oluşuyor. Nüfusunun bir kısmını dış göç diğer büyük bir kısmını da İstanbul’un eski semtlerinde yaşayıp ev sahibi olamayıp buradan ev alanlar oluşturuyor. Bu ilçede aynı zamanda yerel yönetim tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen yatırımlarda yer alıyor. Tüm bu gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda da Beylikdüzü kiralık daire ve satılık daire seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

 

Esenyurt İlçesin’de arsa stoğunun fazla ve jeolojik yapının da uygun olması güvenlikli sitelerin daha fazla gelişim göstermesini sağladı. “Modern konut” olarak adlandırılan bu sitelerin sunduğu diğer ayrıcalıklar da göz önünde bulundurulduğunda Beylikdüzü kiralık daire arayanların ilgi odağı haline dönüştü. Sizde; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, yeme-içme birimleri, otopark imkânı, güvenlik ve rekreatif yeşil alanlar gibi bir takım sosyal imkanlara sahip olmak istiyorsanız sitemizde bulunan Beylikdüzü kiralık konut seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Esenyurt Kıraç kiralık daire seçenekleri başta olmak üzere tüm Esenyurt semtlerine ait ilanları listeleme sayfamızda bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Esenyurt’ta yaşamayı daha ayrıcalıklı kılan özellikler ise şu şekilde;

 

  • Metro güzergahının içerisinde yer alması,
  • Sosyal alanlarının özellikle son yıllarda artmış olması,
  • Metrobüse ve ana ulaşım ağlarına yakınlığı,
  • Çok sayıda fabrika ve firmanın bu ilçede faaliyet göstermesi ve buna bağlı olarak da iş imkanlarının zengin olması,
  • Her türlü bütçeye uygun kiralık daire seçeneklerinin olması,
  • Beylikdüzü’ne komşu olması,
  • Başakşehir, Silivri, Avcılar ve Büyükçekmece gibi ilçelere yakın olması.

 

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Esenyurt günlük kiralık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Sitemizde bulunan Esenyurt İlçesine ait hem günlük kiralık hem de kiralık ilan seçenekleri ile sizde aradığınız kriterlere uygun olan ilanları hiç vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Devamını oku