6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Beylikdüzü Kiralık Daire

627 ilan
1
2
3
4
5

Beylikdüzü’nden Kiralık Daire Almanın Avantajları

 

Son yıllarda İstanbul’un en fazla değerlenen ve tercih edilen ilçelerinin başında Beylikdüzü geliyor. O halde Beylikdüzü kiralık daire ilanlarını Emlakjet farkı ile incelemeye ne dersiniz? Yakınında Ara ve Bölge Raporu özellikleri ile istediğiniz kriterlerdeki evi en kolay ve en hızlı şekilde Emlakjet.com’da bulabilirsiniz.

 

Beylikdüzü’nün neden bu kadar tercih edilir bir yer olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu sebeple Emlakjet ailesi olarak “neden Beylikdüzü İlçesinde yaşanmalı” sorusunun cevabını sizler için araştırdık. 

 

 • Beylikdüzü İlçesinde yaşamanın sağladığı avantajların başında ulaşım imkanları geliyor. Ev satın alırken veya kiralarken evin ulaşım ağlarına yakınlığı o evi tercih edilir kılan en önemli özelliklerden oluyor.  Bu sebeple Beylikdüzü, sunduğu ulaşım imkanları ile ön plana çıkıyor. Bu ilçeden dilediğiniz bölgeye ister minibüs ve otobüs seferleri ile isterseniz de metrobüs ile ulaşım mümkün.

 

Burayı avantajlı ve yaşanılır kılan diğer özellikler ise şu şekilde;

 

 • Beylikdüzü İlçesinin genelinde çocuk oyun parklarının bulunması,
 • Kişi başına düşen yeşil alan oranının Avrupa standartlarının da üzerinde olması,
 • Otopark sorununun bulunmaması,
 • Sahil şeridinin olması,
 • Her sene tekrarlanan ölçümler kapsamında denizinin yüzmeye elverişli olması,
 • En lüks yat limanı West Marina’nın Beylikdüzü’nde olması,
 • Sahil şeridi ve Marinası ile turistlerinde ilgisini çekmeye başlayan Beylikdüzü günlük kiralık daire seçeneklerinin fazla olması,
 • Gece kondu olarak adlandırılan yerleşim alanlarının çok az olması,
 • Sitede yaşamaya yönelik çok fazla proje seçeneğinin bulunması,
 • Koçtaş, Migros, Real Market, Marmara Park, Bauhaus gibi İstanbul’un bilinen ve ihtiyaç duyulan alışveriş seçeneklerinin bulunması

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kriterlere ek olarak eğitim ve öğretim konusunda avantajlı bir ilçe olmasından dolayı, özellikle okul veya üniversite çağında çocuğu olanlar da en fazla Beylikdüzü kiralık daire seçeneklerine öncelik veriyor. Beylikdüzü’nde çok sayıda hem devlet hem de özel ana okulları, lise ve üniversite seçenekleri bulunuyor.

 

Sıra Beylikdüzü İlçesinin tercih edilir olmasını sağlayan en önemli diğer bir kritere geldi. Hem depremden sonra hem de depremden önce yapılan yapıların hepsinin deprem yönetmeliğine uygun şekilde yapılmış olması da yine bu ilçeyi tercih edilir kılan etkenlerden oluyor. Bu ilçede binalar tuğla sistemi yerine perde ve radye beton temel alınarak inşa ediliyor. Zemin açısından iyi bir yapıya sahip olan Beylikdüzü bu özelliği ile 1999 senesindeki depremde kendisini kanıtlamış ve ön plana çıkmış bir ilçedir.

 

Beylikdüzü kiralık daire ve satılık daire seçenekleri arasından sizde seçim yaparak bu ilçenin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. O halde ister emlakçıdan isterseniz de sahibinden kiralık daire Beylikdüzü ilanlarımız için size sunduğumuz avantajlardan faydalanarak aradığınız kriterlerdeki eve kavuşmaya ne dersiniz?

 

Devamını oku