6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Pamukkale Kiralık Daire

756 ilan
1
2
3
4
5

Pamukkale Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pamukkale kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan haftalar süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Pamukkale Kiralık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Denizli ilinin önemli ilçelerinden biri olan Pamukkale, Anadolu Yarımadası’nın güneybatısında, Ege Bölgesi’nin ise doğusunda yer almaktadır. İç Anadolu ve Ege Bölgeleri arasında bir geçit konumunda olan ilçenin doğusunda Burdur, Afyon, Isparta, batısında Aydın, Manisa, güneyinde Muğla, kuzeyinde ise Uşak ili bulunmaktadır. Denizden yükseltisi 428 metre olan ilçe Denizli ilinin en fazla nüfusa sahip ilçesidir. İlçede kesişim noktasında bulunmasından ötürü geçiş iklimi görülmektedir. Denizli Pamukkale kiralık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda dağların kıyıya olarak uzandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Bu nedenle kıyılarda hissedilen iklim koşulları az da olsa iç kesimlerde hissedilebilmektedir. Kışların yağışlı ve ılık geçtiği ilçede yazlar sıcak ve kurak geçmektedir. İlçe içerisinde yer alan Pamukkale Travertenleri bölge turizmi açısından da oldukça önemlidir. Bu sebeple yaz döneminde bölgede kiralık daire arayan vatandaşların sayısında artış yaşanmaktadır.

Pamukkale Kiralık Daire Arayanlara ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 344 bin 65’tir. İlçe toplam nüfusunun yüzde 49,86’sını (171 bin 568) erkek nüfusu, yüzde 50,14’ünü (172 bin 497) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pamukkale kiralık daire tercihinde bulunacak kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 68 mahalle bulunmaktadır. Pamukkale kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: 15 Mayıs Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Akçapınar Mahallesi, Akdere Mahallesi, Akhan Mahallesi, Akköy Mahallesi, Aktepe Mahalles, Anafartalar Mahallesi, Asmalıevler Mahallesi, Atalar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bağbaşı Mahallesi, Belenardıç Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlaraltı Mahallesi, Çerkez Mahallesi, Çeşmebaşı Mahallesi, Deliktaş Mahallesi, Develi Mahallesi, Dokuzkavaklar Mahallesi, Eldenizli Mahallesi, Eymir Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fatih (Akköy) Mahallesi, Fesleğen Mahallesi, Goncalı Mahallesi, Gökpınar Mahallesi, Gölemezli Mahallesi, Gözler Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, Güzelpınar Mahallesi, Hacıkaplanlar Mahallesi, Haytabey Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Irlıganlı Mahallesi, İncilipınar Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kale Mahallesi, Karahayıt Mahallesi, Karakova Mahallesi, Karakurt Mahallesi, Karataş Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kavakbaşı Mahallesi, Kayıhan Mahallesi, Kervansaray Mahallesi, Kocadere Mahallesi, Korucuk Mahallesi, Kurtluca Mahallesi, Kuşpınar Mahallesi, Küçükdere Mahallesi, Mahmut Sönmez Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Oğuz Mahallesi, Pamukkale Mahallesi, Pelitlibağ Mahallesi, Pınarkent Mahallesi, Sami Türel Mahallesi, Siteler Mahallesi, Tekke Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Uzunpınar Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yukarışamlı Mahallesi, Yunusemre Mahallesi, Zeytinköy Mahallesi ve en çok konut aranan mahalelerden olan Pamukkale Zümrüt’de uygun fiyatlı kiralık daireler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku