6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Kepez Kiralık Daire

411 ilan
1
2
3
4
5

Antalya Kepez Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Antalya Kepez’deki kiralık daire ilanları şehrin önemli konumu sayesinde insanlar arasında dikkat çekmeye devam ediyor. Antalya Kepez kiralık daire seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL, satılık evlerin ortalama 1600 TL'dir. Akdeniz’in incisi olarak anılan Antalya’da bulunan Kepez, doğal güzellikleri, önemli mimari yapıları, kültürel ve sosyal faaliyetleri ile insanları kendisine çekmeye devam ediyor. Sizde yeşile ve maviye doymak isterseniz, Kepez’e gelerek yeşilin ve mavinin her tonuna burada doyabilirsiniz.

 

Bölgede yetişen ve dünyaca ünlü olan turunçgillerin ve kendine has olan Akdeniz mutfağının tadına bakabilir, güzel bir yemekten sonra bölgede yer alan tarihi mağaralara geziler düzenleyebilirsiniz. Özellikle tarihi mağaralarda geçmişte yer alan Persler, Bizanslılar, Selçuklular gibi önemli medeniyetlerin izleri bulunmuş, bu medeniyetler hakkında önemli bilgiler bu kalıntılar sayesinde çıkarılmıştır.

 

Siz de Antalya Kepez kiralık daire arayışında iseniz, doğru adrestesiniz. Emlakjet’i yalnızca bir sene içerisinde 20 milyondan fazla kişi hayallerindeki daireyi bulmak için kullandı. Müşterilerimizin hepsinden olumlu geri bildirim aldık ve onları mutlu ettiğimizi öğrendik. Sizler de milyonlarca diğer insanların yaptığı gibi daire aramalarınız için sitemizi tercih edin, sizler de mutlu müşteriler olun.

 

Tasarruf Etmek İçin Antalya Kepez Kiralık Daire Fiyatlarını İnceleyin

Özellikle sahibinden kiralık daire Antalya Kepez Varsak bölgesinde ve Antalya Kepez Emek Mahallesi kiralık daire seçeneklerinin rağbet görmesi sebebi ile ev kiralamak cepleri yakıyor. Bu algıyı sizler için kırıyoruz. Siz de uygun fiyatlı daire kiralama deneyimi için, en uygun Antalya Kepez kiralık daire ilanlarına ulaşmak için Emlakjet’i tercih ederek, tasarruf edin!

 

Antalya Kepez Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçenin Mahalleleri

Kepez ilçesinin kapladığı alan 292 kilometre karedir. Bu sebeple Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında birinci sırada bulunur. Bünyesinde barındırdığı 61 belde ve sayısız mahalle bulunan Kepez’de her geçen gün yenilenen binaları ve uygun fiyatlarda lüks daireleri bulunması nedeni ile kiralık arayan Antalyalıların ilgi odağı olmuş durumdadır. Mahallelerinden bazıları ise şu şekilde;

 

  • Altıayak mahallesi
  • Barış mahallesi
  • Altınova Düden mahallesi
  • Baraj mahallesi
  • Altınova Orta mahallesi
  • Beşkonaklılar mahallesi
  • Ahatlı mahallesi
  • Başköy mahallesi
  • Altınova Sinan mahallesi
  • Aydoğmuş mahallesi 

 

Yeni yapılmış lüks konutlarda uygun fiyatlara ev kiralamak isteyen kişiler Kepez bölgesinde yaşamayı tercih etmektedir. Kepez ilçesinde en güzel kiralık evleri en uygun fiyat seçenekleri ile bulabileceğiniz web sitemiz ve uygulamamız daima güncel olan ilanları ile kiralık ev arayışlarınıza kısa bir sürede cevap verecektir. Hayalinizdeki eve aradığınız yerde sahip olmanın en kolay yolu Emlakjet ilanlarında bulunur. Sizde sitemizi ziyaret ederek hızlı bir şekilde hayallerinizi gerçekleştirin.

 

Antalya Kepez Kiralık Daire Avantajları

Antalya Kepez kiralık daire tutarken kaliteli hizmet alabilmek ve güvenilir ilanlara ulaşmak önemlidir. Kaliteli hizmet alarak aradığınız daireyi kiralarken rehberlik edinmek, doğru bilgilere ulaşmak ve kolay bir şekilde daire kiralamak istiyor iseniz kaliteli hizmet almak şarttır. Bunun yanında, aradığınız dairenin güvenilirliği de son derece önemlidir. Antalya Kepez sahibinden kiralık müstakil evlerilgilendiğinizi var sayalım. Bulduğunuz dairenin kriterlerinize uyması kadar dairenin güvenilir olması da önem taşır. Kurumumuz bu isteğinizin fazlası ile farkında. Bu nedenle sizi güvenilir mülk sahipleri ve ilanlar ile buluşturuyor.

Devamını oku