6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Çankaya Kiralık Daire

981 ilan
1
2
3
4
5

Ankara Çankaya Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Ankara Çankaya kiralık daire ilanları ilçenin şehirdeki önemli konumu, tarihi önemi, kültürel ekonomik ve sosyal faaliyetlere ev sahipliği yapıyor olması gibi nedenlerden ötürü insanlar arasında ilgi çekiyor. Çankaya'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 11 TL, satılık evlerin ortalama 2500 TL'dir. Ankara şehri başlı başına Türk tarihi ve kültürü açısından önemli bir yere sahip. Bu konuya meraklı turistler ve kendi tarihi hakkında bilgi edinmek isteyen yerli halk yaz ve kış aylarında tatil bölgesi olarak burayı tercih etmekte ya da burada yaşamlarını sürdürmektedir.

 

Siz de Ankara’da ev kiralamak istiyorsanız, Ankara Çankaya kiralık daire ilanlarını sitemizden bulabilirsiniz. Emlakjet ile bulduğunuz kiralık dairelerin kira bedelleri piyasa değerinin altındadır. Bununla beraber mülk sahipleri güvenilir kişilerdir. Ankara’ya 28 kilometre uzaklıkta bulunan Çankaya, merkez ilçe olması sebebiyle ulaşım başta olmak üzere birçok kolaylığa sahiptir. Türkiye’de nüfus bakımından en büyük ilçe olan Çankaya, gezilmesi ve görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Çankaya’da bulunan ve mutlaka görülmesi gereken bazı yerler aşağıda listelenmektedir;

 

  • Anıtkabir
  • Kızılay Meydanı
  • Atakule
  • Kuğulu Park
  • Güvenpark Anıtı
  • Tabiat Tarihi Müzesi
  • Çankaya Köşkü bulunmaktadır.

 

Bütçenizi Zorlamadan Ankara Çankaya Kiralık Daire Fırsatlarına Ulaşın

Ev kiralamak da ev satın almak kadar bütçeleri zorlayan bir işlem haline geldi ne yazık ki. Bu nedenle de insanlar aradıkları daireleri bulmuş olsalar bile kira bedelleri yüzünden dairelerden vazgeçmek zorunda kalıyorlar ve istedikleri daireleri kiralayamıyorlar ya da ceplerinden yüklü miktarda paralar çıkmak zorunda kalıyor. Bu durum Emlakjet sayesinde değişiyor. En uygun kira bedelleri olan emlakçıdan veya sahibinden kiralık daire Ankara Çankaya Dikmen ilanlarına sitemiz sayesinde ulaşmanız mümkün. Bütçenizi zorlamadan, kredi çekmeden, borç yükü altına girmeden kolay bir şekilde daire kiralayın.

 

Çankaya Kiralık Daire Arayanların Seçim Yapabileceği Mahalleler

Çankaya’da yerleşik nüfus yaklaşık 930 bin kişidir. Çankaya ilçesi Ankara’nın hatta Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olarak 124 mahalleye sahiptir. 100. Yıl mahallesi, 50. Yıl mahallesi, Anıttepe mahallesi, Aşağı Dikmen mahallesi, Bademlidere mahallesi, Bahçelievler mahallesi ve diğer tüm Çankaya mahallerinde aradığınız kiralık daire ilanlarına Emlakjet üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ankara Çankaya Kiralık Daire Seçenekleri

Daire kiralamak ve satın almak oldukça zaman isteyen işlerdir. İstediğiniz daireyi bulmak için iyi bir emlak firması bulmak, bulduğunuz firmadan işinize yarayan bir daire bulmak, bulduğunuz daireyi gezmek gibi işler sürecin biraz daha zorlaşmasına ve sürecin uzamasına sebep olmaktadır. Web sitemizi tercih ettiğiniz takdirde, tüm detaylı özellikleri önünüze serilmiş şekilde Ankara kiralık daire ilanlarına ulaşacaksınız. Çankaya eşyalı kiralık daire aylık ilanları ve diğer tüm Ankara Çankaya kiralık daire ilanları için doğru adrestesiniz. Sitemiz sayesinde uygun kiralı dairelere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gelişmiş arama seçeneklerine sahip sitemizden kiralamak istediğiniz evde aradığınız özellikleri belirlemek. Sitemiz geniş kiralık ev portföyüyle sizlere birçok seçeneği kısa bir süre içerisinde sunacak.

Devamını oku