6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Adana Satılık Konut

3.124 ilan
Venüs Panorama
225.000 TL - 750.000 TL
Pırlanta Erciyes
Çukurova / Adana
Haziran 2016
PROJE
Kurttepe Kasırları
1.450.000 TL - 1.900.000 TL
Ünallar İnşaat
Çukurova / Adana
Nisan 2016
PROJE
Yükseller Metro Park
277.000 TL - 290.000 TL
Er İnşaat
Seyhan / Adana
Ağustos 2016
PROJE
Marmo Villa
Fiyat Sor
Marmo İnşaat
Çukurova / Adana
Nisan 2016
PROJE
The Moon Adana
258.000 TL - 600.000 TL
Aydoğdu Group
Seyhan / Adana
Ocak 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Adana Satılık Konut Seçiminize Yön Verecek Bilgiler

Adana satılık konut ilanlarını incelemeden önce ilin genel özellikleri hakkında bilgi edinmek doğru bir yaşam alanı seçebilmeniz açısından önemli bir detaydır. 13.915 km² Yüzölçümüne ve yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip ilçemiz, dağlık ve ovalık bir coğrafi yapıya sahiptir. Hem Akdeniz hem karasal iklime sahip Adana, aynı zamanda zengin mutfak kültürü ve el sanatlarında gelişmiş yapısı ile dikkat çekmektedir.

 

Eğer Adana’da alışveriş yapmak istiyorsanız, ilk uğramanız gereken nokta Tarihi Kazancılar Çarşısı olacaktır. El emeği, göz nuru ve özel dokumaları ile Karatepe kilimleri, güzel ilimizden getirilebilecek en güzel hediyelik eşyalar arasındadır. Adana’nın taş köprüsünün yapımı, miladi yılın başlarına kadar uzanır. Kesin bilgi olmamakla beraber, bu köprü dünyanın en eski köprüsü olarak nitelendirilmektedir.

 

Satılık Adana’da daire ilanlarımız, Türkiye’nin en kalabalık 4. İlinde ikamet eden veya ikamet etmeyi planlayan yeterli birikime sahip tasarruf sahibi ziyaretçilerimizce yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Emlakçıdan veya sahibinden Adana satılık konut ilanlarına göz atıldığında ilin 4’ü merkez ilçe olmak üzere sahip olduğu toplam 15 ilçe için farklı birim fiyatlarda satışta olduğu fark edilecektir. Adana’da yeni bir ev satın almaya karar verdiğinizde Emlakjet’i ziyaret edebilir, sitemizin özelliklerinden aşağıda sıralanan şekilde faydalanabilirsiniz.

 

  • Evimin Değeri uygulaması ile aradığınız özelliklere sahip evlerin fiyat ortalamasının Adana merkez ve ilçelerinde nasıl değiştiği hakkında fikir sahibi olabilir,
  • Web sitemizde yer alan Adana’da satılık ilanlarına konu dairelerin bulduğunuz ortalamalara göre fiyatlarını kıyaslayarak ederinden fazla ödeme yapmaktan kurtulabilirsiniz.
  • Emlakjet ayrıcalıkları ile hayal ettiğiniz evi Adana’da bulmak için web sitemize birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Ayrıcalıklı hizmetimiz sizi hayalinizdeki evle buluşturmayı başaracaktır.

 

Emlakjet’den Adana Satılık Konut Fırsatları

Emlakjet mevcut evini satmak isteyen ve yeni bir ev satın almak isteyen ziyaretçilerine en karlı alışverişi gerçekleştirme fırsatı sunmak için kullanıma sunduğu hizmetlere her geçen gün yenisini eklemektedir. Tercih ettiğimiz bu yaklaşım ile ziyaretçilerimizin Adana’da satılık evler ucuz arayışlarına karşılık vererek herhangi bir eve ederinden fazla ödeme yapmalarını önlemeye çalışırız. Ziyaretçilerimiz ucuza ev satın almak için Emlakjet’i aşağıdaki özellikleriyle kullanabilirler.

 

  • Sahibinden satılık daire Adana Çukurova ilanlarında olduğu gibi filtreme özelliklerinden faydalanarak doğrudan istedikleri niteliklerde ev seçeneklerini bulabilirler.
  • Evimin Değeri uygulaması ile ilgilendiği evin gerçek değerini öğrenerek tam ederinde bir ev satın alabilirler.

 

Web sitemizde basitçe uygulanabilen bu iki yöntem çok sayıda Adana satılık ilanıyla birleşerek ziyaretçilerimize en hesaplı evi seçmek için değerlendirilebilecek farklı alternatifler sunar. Sadece Emlakjet’te bulabileceğiniz bu özelliklerle hayallerinizi süsleyen eve ulaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

 

Emlak Haritası Üzerinden Adana Satılık Konut Fiyatlarını Kontrol Edebilirsiniz

Adana’da satılık ilanlar sayfasında yer verdiğimiz harita ile bünyemizde yer alan tüm satılık dairelerin fiyat bilgisine konumları işaretli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Adana satılık daire sıfır ve ikinci el tüm ilanları kapsayan bu hizmet ile ev ararken doğrudan bütçenize yönelik muhitlere yönelebilirsiniz. Hayal Park kelepir ev gibi cazip fırsatlar içeren ilanlara da erişim sağlayan harita ile bütçenizi aşan ilanlarla ilgilenmek zorunda kalmazsınız. İnovatif çözümlerimiz ile ilan sitesinden fazlası olduğumuzu gösterdiğimiz web sitemize gelerek siz de arzuladığınız Adana satılık konut seçeneklerinde Emlakjet ayrıcalığıyla oturmaya başlayabilirsiniz. Adana'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL, satılık evlerin ortalama 1600 TL'dir.

Devamını oku