6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Yalova Satılık Daire İlanları

521 ilan
Yalova Life
Fiyat Sor
Meteor İnşaat
Yalova Merkez / Yalova
Haziran 2018
PROJE
Yalova Life
Fiyat Sor
Meteor İnşaat
Yalova Merkez / Yalova
Haziran 2018
PROJE
Aydın Konakları
Fiyat Sor
Akyol İnşaat
Yalova Merkez / Yalova
Ağustos 2016
PROJE
Aydın Konakları
Fiyat Sor
Akyol İnşaat
Yalova Merkez / Yalova
Ağustos 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Yalova Satılık Daire Arayanlara Tavsiyeler

Marmara Bölgesi’nin önemli turizm merkezleri arasında yer alan Yalova’da gerek ikamet etmek, gerekse yatırım amacıyla Emlakjet Yalova satılık daire ilanlarına yoğun ilgi bulunmaktadır. Yalova'da satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 2000 TL'dir. Yüzölçümü olarak Türkiye’nin en küçük ili unvanına sahip olan Yalova; 

Aşağıda bulunan özellikleri nedeniyle, Yalova satılık ev ilanlarına olan yoğun ilgiyi hak etmektedir;

 • Denizi,
 • Tabiatı,
 • Tarihi,
 • Turizmi,
 • Üniversitesi,
 • Konumu,
 • Zengin mutfağı

250 bini aşan nüfusu ile yüzölçümüne nazaran kalabalık bir şehir olması, Yalova’da yaşamak isteyen kişi sayısını göstermesi açısından önemli birer istatistiki bilgidir. Karlı gayrimenkul yatırımı için bir bölgenin sahip olması gereken tüm özellikler bünyesinde mevcut olan Yalova’da ev satın almak hem bugün hem de gelecekte kazandıracak bir yatırım olarak görülmektedir. 

Marmara Bölgesi’nin Güneydoğu kısmında yer alan Yalova 1995 yılında İstanbul’dan ayrılmıştır. Kocaeli ve Bursa ile komşudur. Yalova’nın 6 tane ilçesi bulunmaktadır. Termal, Çınarcık ve Armutlu bu ilçeler arasında en önemlileri arasında yer almaktadır. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan en güzel yazlıklardan bazıları Yalova’da bulunmaktadır. Özellikle doğal güzellikler görmek isteyen kişiler Yalova’yı ziyaret ederek çeşit çeşit ağaçları ve mavinin her tonunu burada görebilirler. Kamp yapmaya elverişli alanları sebebi ile kamp severlerin pek çoğu özellikle yaz aylarında kamp yapmak için bu bölgeyi ziyaret ediyorlar. Doğal güzellikleri ile zengin olan şehir aynı zamanda tarihi anlamda da pek çok önemli mimari yapıları ve tarihi güzellikleri barındırmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk Yalova şehri için geçmişte Yalova benim kentimdir diyerek, bölgeye olan sevgisini dile getirmiştir. Burada Atatürk Köşkü ve Yürüyen Köşk ziyaret edilerek tarihe tanıklık edilebilir.  

En Hesaplı Yalova Satılık Daire Seçenekleri Emlakjet’te!

Gayrimenkul yatırımcılarını kendisine çeken özellikleriyle artan Yalova satılık daire fiyatları, bu ilde satın alınacak yeni evlerde yatırımcıların bütçesini zorlamaktadır. Hesaplı fiyatlarda Yalova’da konut satın almak isteyen yatırımcıların yolu Emlakjet’le kesişerek bünyemizde bulunan sayısız Yalova satılık daire alternatifi arasından hayallerini süsleyen evi hesaplı fiyatlarla bulmayı başarabilmektedirler. 

 • Sıfır,
 • Bakımlı,
 • Merkezi,
 • Deniz manzaralı,
 • Her bütçeye hitap eden

Yukarıda bulunan seçeneklerle web sitemizde güncel ilanlarımızı takip ederek uygun şartları sağladığını düşündüğünüz hesaplı alternatifler için hemen mülk sahipleriyle iletişime geçip pazarlığa başlayabilirsiniz.

Turizme Yönelik Yatırımlık Yalova Satılık Daire Fırsatları

Hayalindeki evi Emlakjet’te bulan milyonlar gibi Yalova ilinin turizm etkinliğinden kira geliri ve mülk değer artışı kazancı sağlamak isteyen herkes Emlakjet’i tercih ediyor. 

Turizm sezonunda aşağıda bulunan aramalar yoğun bir şekilde yükselmektedir.

 • Günlük,
 • Haftalık,
 • Aylık,
 • Sezonluk

Periyotta kiraya vermeye uygun Yalova satılık villa ve daire alternatifleriyle düzenli bir kira geliri elde ederek yatırımınızın her geçen yıl enflasyon üstü değer artışı kazanmasını istiyorsanız Emlakjet’e gelerek ilk satın almanızı uygun fiyatlarda gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. Yalova satılık daire deniz manzaralı ve merkezi alternatiflerle satın alacağınız dairelerle çocuklarınıza kadar kazancı sürecek miras bırakma şansı elde edebilirsiniz. Karlı bir yatırım elde etmek için Emlakjet Yalova sahibinden satılık daire ilanlarında yer alan sayısız alternatifi güncel olarak takip etmek ve karşılaştığınız fırsatları değerlendirmek için web sitemizi ziyaret edin.

Devamını oku