6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Bodrum Satılık Daire

1.681 ilan
Epique Island
Fiyat Sor
Aksoy Holding
Bodrum / Muğla
Mayıs 2016
PROJE
Leitert Bodrum Modern
59.000 EUR - 250.000 EUR
Leitert Bau - Co. KG
Bodrum / Muğla
Mayıs 2018
PROJE
Vela Residence
159.000 TL - 170.000 TL
Vela
Bodrum / Muğla
Temmuz 2018
PROJE
Muscari Park Resort
Fiyat Sor
Mas Şirketler Grubu
Bodrum / Muğla
Kasım 2018
PROJE
Epique Island
Fiyat Sor
Aksoy Holding
Bodrum / Muğla
Mayıs 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Bodrum Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Bodrum satılık daire seçenekleri şehrin turistik, kültürel ve tarihi önemi nedeni ile insanlar arasında çok rağbet görüyor. Bodrum'da satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 6200 TL'dir. Yerel halk da yabancı turist de yaz aylarında tatil için Bodrum’u tercih ettiğinden şehrin nüfusu özellikle yaz aylarıyla birlikte sıcakların gelmesi ile milyonları aşıyor. Dünya’nın yedi harikasından biri seçilen Halikarnas Mozolesi, tarihi öneme sahip Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve tarihi kemerler şehirde en çok turist çeken mekanlar arasında yer alıyor. Yerli halk da özellikle Bodrum satılık ev seçenekleri hem yaz ve kış mevsimlerinde yaşamak için tercih ediyor. Temiz havası, Bodrum’un çok sayıda keşfedilmemiş beldeleri, doğası ve özellikle kış aylarındaki sakin ve huzurlu atmosferi sayesinde Bodrum yaşamak için ideal bir yer haline getiriyor. 

 

Bodrum Satılık Daire Seçenekleri

Ev satın alma hayalleriniz var ise ve bu hayallerinize uygun bir bütçe ile ulaşmak istiyorsanız, Bodrum satılık daire ihtiyaçlarınız için sitemizi tercih edin. Emlakjet bünyesinde yüksek fiyatlı daire seçeneklerini barındırdığı kadar uygun bütçeleri de düşünerek müşterilerine uygun fiyatlı daire seçenekleri sunar. Türkiye şartlarında ev satın almak insanların yüklü paralar harcamalarına, zorlandıkları kredi ödeme yükü altına girmelerine sebep oluyor; fakat ev satın almak için yüklü miktarlarda ödeme yapmak ve bankalardan kredi çekmek kurumumuz sayesinde bir zorunluluk olmaktan çıkıyor. Uygun fiyatlı ve kelepir satılık daire arayışlarınız için Bodrum merkez satılık kelepir ev gibi seçeneklerin en doğru adresi Emlakjet. 

 

Bodrum Satılık Daire Arayanların Tercih Edebilecekleri Bölgeler

 

  • Yalıkavak,
  • Koyunbaba,
  • Bitez,
  • Göltürkbükü,
  • Torba,
  • Gümbet,
  • Turgutreis,
  • Gümüşlük
  • Ortakent

 

Bodrum Satılık Daire Alternatifleri

Bodrumda satılık daire ve yazlıklar, müstakil evler, apartman daireleri almak için arayış içerisine girdiyseniz en fazla daire çeşidini sitemizde bulacaksınız. Bodrum satılık ev ilanları için hem mülk sahipleri hem de alıcılar en çok bizi tercih ediyor. Yalnızca bir sene içerisinde 20 milyon kullanıcıya hizmet verdik. Müşterilerimize en fazla çeşidi sunmakla kalmıyor müşterilerimize Bodrum satılık ev fiyatları arasından en uygun olanları sunuyoruz. Siz de ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar için Emlakjet’i tercih ederek 20 milyon insana katılın, yaptığınız tercihten dolayı asla pişman olmayacaksınız. 

Devamını oku