6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Mersin Satılık Daire

3.968 ilan
Novus Mersin
Fiyat Sor
Kerimoğlu İnşaat
Yenişehir / Mersin
Aralık 2017
PROJE
Novus Mersin
Fiyat Sor
Kerimoğlu İnşaat
Yenişehir / Mersin
Aralık 2017
PROJE
1
2
3
4
5

Mersin Satılık Daire Avantajları

Mersin, eski adıyla İçel, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehri. 2016 itibarıyla 1.773.852 nüfusa sahiptir. Akdeniz, Aydıncık, Bozyazı, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut ilçeleri olmak üzere toplam 13 tane ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Mersin’de satılık daire ve kiralık ev talepleri de oldukça fazladır. Mersin'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL, satılık evlerin ortalama 1500 TL'dir.

Mersin, Türkiye’nin en büyük ilk 10 şehri arasında bulunan ve hem sanayi faaliyetlerine hem de tarım sektörüne öncülük eden bir il olması sebebiyle emlak yatırımları alanında da hız kazanmış durumda. Ayrıca Akdeniz’de tatil yapmayı alışkanlık etmiş yerli turistler Mersin’de bulunan yazlıklara ve günlük kiralık evlere oldukça ilgi gösteriyor. Özellikle Mersin Limanı’nın faaliyette olması Mersin’e büyük avantajlar sağlıyor. Siz de Mersin ve ilçelerinden alacağınız müstakil evlere Emlakjet aracılığı ile ulaşabilir Mersin’de bulunan günlük kiralık evleri Emlakjet güvencesiyle ve kurumsal emlak ofislerinin binlerce tercihi arasından yapabilirsiniz.

Mersin’de satılık ev almak ve ihtiyacınız olan diğer emlak yatırım seçeneklerinde siz de Emlakjet’i tercih edin. Türkiye’nin bütün mahallelerindeki ilanları ayağınıza getiren Emlakjet Mersin satılık daire seçenekleriyle de geniş bir yelpaze sunmasının yanında kolay bir kullanımla geliştirdiği Emlakjet alt yapısını sürekli güncelleyerek en yeni ilanlara hızlı bir şeklide ulaşmanızı sağlıyor.

Emlakjet’le Mersin Satılık Daireler İster Sahibinden İster Emlak Ofisinden 

Hayalini kurduğun Mersin’de ucuz satılık evler en kolay yoldan Emlakjet’te bulunur. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet” sloganıyla 2006’dan beri başladığımız emlak seri ilan uygulamamızla binlerce kişiyi ev sahibi yaptık. 500.000’den fazla emlak seri ilanın verildiği sitemiz hem evini satmak hem de uygun fiyatlarla ev almak ve kiralamak isteyenlerin buluşma noktası olmuştur. 

Emlak ofislerinin sunduğu binlerce fırsat arasından kendinize uygun bütçeli daireyi satın almanız için uygulama alt yapımız sürekli yenilenmekte ve saat saat ilanlarımız güncellenmektedir.

Siz de Emlakjet üzerinde yapacağınız arama filtreleme özelliği ile Mersin Carrefour civarı satılık daireler şeklinde yalnız bazı bölgelere ait konutları ister listeleme yöntemiyle isterseniz haritada göster özelliği ile hızlıca bulabilir sahibinden emlak türlerinde direkt olarak ev sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Satılık Daire Fırsatları Emlakjet’te

Bölge değerlendirme raporları Emlakjet üzerinden sizlere ulaşmaktadır. Mersin satılık daire arıyor ve alacağınız bölgenin özelliklerini merak ediyorsanız Emlakjet tarafından geliştirilen bölge değerlendirme raporları aşağıda sıraladığımız ve bunun dışında daha birçok özelliği Emlakjet’te bulabilir alacağınız daire ve emlak yatırımlarında hata yapmanın önüne geçebilirsiniz. 

  • Ev almak istediğiniz bölgenin nüfus yapısı,
  • Bölgeye ait seçim sonuçları,
  • Bölgede emlak yatırımlarına dair fiyat endeksi.

Özellikle Mersin bölgesinde bulunan günlük kiralık daireler ve satılık yazlık ilanlarından emlka ofisleri de Emlakjet’i tercih etmektedir. Koyduğunuz evlerin aynı gün satılması ve tutulması amacıyla sizler içinde gerekli çalışmaları yapıyor güvenilir kurumsal emlak ofislerinin de ihtiyaçlarına böylece cevap veriyoruz. Ayrıca geliştirdiğimiz yeni özelliğimiz sayesinde Mersin’de satılık sıfır daireler ve diğer tüm seçeneklere müteahhit ve proje firmasından olmak üzere temelden ya da devam eden projelere katılabilir uygun fiyat avantajı ile yeni bir ev satın alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Devamını oku