6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Selçuklu Satılık Daire

1.847 ilan
Arma Liva
Fiyat Sor
Okkalar İnşaat A.Ş.
Selçuklu / Konya
Şubat 2018
PROJE
Arma Liva
Fiyat Sor
Okkalar İnşaat A.Ş.
Selçuklu / Konya
Şubat 2018
PROJE
Konya Prestij Park
179.000 TL - 229.000 TL
Bak Yapı
Selçuklu / Konya
Şubat 2017
PROJE
Arma Kent
335.000 TL - 550.000 TL
Okkalar İnşaat A.Ş.
Selçuklu / Konya
Ağustos 2018
PROJE
Konya Zirve Park
328.000 TL - 625.000 TL
Somuncu Park
Selçuklu / Konya
Haziran 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Selçuklu Satılık Daire Arayanlara Tavsiyeler

Konya satılık daire ilanları kolay ulaşım garantisi ve çeşitli alternatifleri ile Emlakjet sitesinde sizlerin tercihine sunuluyor. Satılık konut almak birçok insan için oldukça önemli bir yatırım olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle doğru yapılacak tercihler alıcılar için avantajlı yatırımlara dönüşecektir. Selçuklu Satılık Daire alternatiflerinin metrekare birim fiyatı ortalama 1400 TL'dir.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun alacağınız satılık gayrimenkullerde her zevke ve her bütçeye uygun ilan seçenekleri sitemizin mobil uygulamasında günün her saati güncellenerek yayınlanmaktadır. Her geçen gün büyümeye devam eden Türkiye’nin yedinci kalabalık şehri Konya satılık daire ve müstakil ev seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Yatırım ve ulaşım gibi birçok yeni projenin hayata geçirildiği şehirlerden birisi olan Konya’da satılık villa ve daireler yatırımcıların tercihleri olmaya devam ediyor. Mobbil uygulamamıza doğru yatırım yaparak avantaj sağlayacağınız konut ilanları ile hizmet verirken sahibinden satılık daire Konya ilanlarında fırsat daireler ile alıcılarını buluşturuyor.

Selçuklu satılık daire arayanlar için ilçenin bulunduğu ilçe olan Konya, yüz ölçümü bakımından Türkiye’ni en büyük ili olma özelliğini taşır. Bu şehir Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde konumlanmıştır. Yüz ölçümü yaklaşık 40 bin km karedir. Konya’da bulunan nüfusun sayısı TÜİK verilerine göre 2 buçuk milyon kişiye yaklaşmıştır ve hızla artmaya devam etmektedir. Bu özelliği ile Türkiye’nin en kalabalık 7. Şehridir. Konya’nın 30 tane ilçesi bulunmaktadır. Şehrin geçmişi incelendiğinde önemli bir tarihi geçmişe sahip olduğu görülür. Milattan önce 7000 yılından bile bazı kalıntılar bulunmuştur. Şehrin geçmişte önemli medeniyetlere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Zengin kültürel mirası ile önde gelen illerimizden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktır. Şehirde bulunan Çatalhöyük dünyaca ünlü olmakla beraber son derece önemli kazıların gerçekleştirildiği bölgelerden bir tanesidir. Bu kent 9000 yıl öncesinden izler taşıyan bir antik kenttir. Konya isminin nereden geldiği araştırıldığında ikon kelimesinden türetildiği bilinmektedir. Bu isim, Roma döneminden beri günümüzde bile kullanılmaya devam etmektedir.

Selçuklu Satılık Daire İçin Bütçe Dostu Alternatifler

Tercih edebileceğiniz birçok seçenekle sizleri buluşturan Emlakjet, 20 milyonu aşan ziyaretçi sayısına sahip olarak bütçenizi zorlamadan ev sahibi olmanızı sağlıyor. Müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan sitemizin ilan analizlerinde şu özellikleri görebilirsiniz:

  • Akıllı filtreleme yaparak ilanlara kolay ulaşmanızı sağlıyor.

  • İl, ilçe ve mahalle adıyla hızlı arama yapmanızı sağlıyor.

  • Bütçenize uygun fiyat aralıklarına kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

  • İncelediğiniz ilanlara göre size benzer seçenekler sunuyor.

Bütün bu fırsatların yanında müstakil ev bulmakta zorlanan alıcılar ve müstakil evlerini yeni sahiplerine devretmek isteyen satıcılar için geniş bir ilan portföyü sağlıyor. Konya Selçuk’ta satılık müstakil evler ilanlarını paylaşmak için satıcıların ve satın almak için alıcıların ilk tercihi kurumumuzun hizmetinden yararlanmak için ziyaret ederek doğru yatırımlar yapabilirsiniz.

Selçuklu Satılık Daire Seçenekleri İçin Güncel Adres

Mobil uygulmamızda inceleyerek satın almaya karar vereceğiniz konut seçeneklerinde, gereksiz ilanlarla uğraşmak zorunda kalmadan daima güncel ilanlarla buluşabilirsiniz. Her zevke hitap eden ve her bütçeye uygun olan ilanlar, Türkiye genelinde her il için geçerli olacak şekilde her saat güncellenerek yayınlanır. Emlakjet ayrıcalığını yaşamak ve satın alacağınız evlerde hayallerinizi gerçekleştirmek için siteyi ziyaret ederek kaliteli hizmet ayrıcalığının keyfini yaşayın. Konya Selçuklu sahibinden ucuz satılık daire arıyorsanız listeleme sayfamızı detaylıca inceleyebilirsiniz.

Devamını oku