6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Ümraniye Satılık Daire

2.419 ilan
EMLAKJET'E ÖZEL
Sinpaş Finans Şehir
448.000 TL - 4.500.000 TL
Sinpaş GYO
Ümraniye / İstanbul
Aralık 2018
PROJE
Avrupa Konutları Yamanevler
528.000 TL - 1.828.000 TL
Artaş İnşaat
Ümraniye / İstanbul
Haziran 2020
PROJE
Sur Yapı Şehir Konakları
425.000 TL - 1.441.600 TL
Sur Yapı
Ümraniye / İstanbul
Nisan 2019
PROJE
Sinpaş Gökorman
401.439 TL - 1.930.000 TL
Sinpaş GYO
Ümraniye / İstanbul
Nisan 2020
PROJE
Roya Nova Rezidans
285.000 TL - 637.000 TL
Roya Yapı
Ümraniye / İstanbul
Aralık 2019
PROJE
1
2
3
4
5

Ümraniye’yi Yaşanılır Kılan Özellikler Nelerdir?

 

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın son zamanlarda en fazla öne çıkan ilçeleri arasında yer alan Ümraniye kurumsal inşaat firmalarının da yatırım yapmak için tercih ettiği ilçeler arasında yer alıyor. Konut sektöründeki artış da göz önünde bulundurulduğu zaman her geçen gün değerlenen Ümraniye satılık daire seçenekleri ile ön plana çıkıyor. İstanbul’un nüfusunun en hızlı şekilde arttığı ilçelerden biri olan Ümraniye’de yaşamak için çok sayıda sebep bulmak mümkün. Ulaşımdan sağlığa, sosyal imkanlardan Finans Merkezine kadar çok sayıda etkeni bu İlçede yaşamak için birer sebep olarak sayabiliriz.

 

  • Alışveriş İmkanı: Ümraniye’yi yaşanılır kılan özelliklere alışveriş açısından zengin bir ortama sahip olmasını sayarak başlayabiliriz. Ana merkezindeki Çarşı’sıyla bilinen bu ilçede bulunan alışveriş merkezleri herkese hitap edecek konumda.

 

  • Ulaşım Kolaylığı: Ümraniye’de yaşamanın en önemli ayrıcalıklarından biri de ulaşımının çok kolay olmasıdır. Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkez ilçelerden buraya toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Anadolu yakasından dolmuş ve otobüs, Avrupa yakasından da özel halk otobüsleri ve İETT otobüsleriyle ulaşım seçenekleri sunuluyor. Ayrıca ana arterlere yakın olması ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosunun burada bulunması da yine bu ilçenin sağladığı ulaşım kolaylıklarının arasında yer alıyor.

 

  • Konut Sektörünün Gelişmesi: Ümraniye satılık daire seçenekleri arasında gelişen ve değerlenen konut projeleri ön plana çıkıyor. Her türlü bütçeye uygun daire seçeneklerinin sunulduğu sitemizden, ister emlakçıdan isterseniz de sahibinden Ümraniye satılık daire ilanlarını inceleyerek yatırım yapacağınız veya oturacağınız evi bulabilirsiniz.

 

  • Sağlık Hizmetler: Ümraniye İlçesinde çok sayıda devlet ve özel hastane seçenekleri bulunuyor. Aralarında en fazla bilinen ve yoğun olan ise Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir.

 

  • Sosyal Aktiviteleri: Ümraniye pek çok bilgi evine ve kültür merkezine ev sahipliği yapıyor. Eğer sizde sosyal aktivitelere önem verenlerdenseniz, Ümraniye satılık daire seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

  • İstabul Uluslararası Finans Merkezi’ne Yakınlığı: İstanbul’da Anadolu Yakası’nın son yıllarda öne çıkan ilçeleri arasında yer alan Ümraniye, İstanbul Finans Merkezi’ne olan yakınlığı ile de ön plana çıkıyor. Ümraniye satılık daire seçeneklerini inceleyenler genellikle İstanbul Finans Merkezi’ne yakın olan daire ve konut seçenekleri üzerinde yoğunlaşıyor. Bunun en büyük sebeplerinin başında ise İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin dünyanın en büyük küresel finans merkezlerine alternatif olacağının düşünülüyor olması geliyor. Ayrıca İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin Ümraniye’de TEM ile E5 otoyollarının kesiştiği alana inşa ediliyor olması da yine buranın tercih edilir olmasını sağlıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi hem mimarisi hem de konumu ile Ümraniye İlçesi’ne yepyeni bir çehre kazandırıyor.

 

Markalı üreticilerinde proje geliştirme yarışı içerisine girdiği Ümraniye’de; Sinpaş Palas, Avrupa Konutları Yamanevler, Sinpaş Finans Şehir, İva Modern Ümraniye ve Sarphan Business Park gibi yaklaşık 25 adet konut projesi bulunuyor. Aynı zamanda Ümraniye gelişme potansiyeli, ulaşım kolaylığı, İstabul Uluslararası Finans Merkezi’ne yakınlığı, nüfus yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda proje geliştiren şirketlerinde yeni fırsatlar için değerlendirdikleri İlçe oluyor.

 

Eğer sizde bol avantajlı ve değerlenen bu ilçeden ev almak veya yatırım yapmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Ümraniye satılık daire fiyatları ve seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri listeleme sayfamızda yer alan ilanlarımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.  

Devamını oku