6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Pendik Satılık Daire

1.525 ilan
East Park Residence
Fiyat Sor
MTB İnşaat - Fatih Yıldız İnşaat
Pendik / İstanbul
Aralık 2017
PROJE
VIP Kurtköy
Fiyat Sor
AGS Grup - MY Grup
Pendik / İstanbul
Mayıs 2017
PROJE
Belinay Evleri
Fiyat Sor
Mif Yapı
Pendik / İstanbul
Haziran 2016
PROJE
City Life Kurtköy
Fiyat Sor
Sky İnşaat
Pendik / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
Siltaş Safirpark
Fiyat Sor
Siltaş Yapı
Pendik / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Pendik’te Satılık Daire Almanın Avantajları Nelerdir?

 

İstanbul’un gözde yatırım bölgeleri arasında yer alan Pendik, giderek pirim potansiyeli daha da artan bir ilçe olma yolunda ilerliyor. Hayata geçirilen prestijli konut projeleriyle adından fazlasıyla söz ettiren Pendik satılık daire seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Üstelik hem inşaat firmaları hem de yatırımcıların merceği altında olan Pendik İlçesinde yaşamak sizlere ayrı avantajlar sağlıyor. Pendik’te yaşamanın avantajlarını sizler için araştırdık.

 

  1. Ulaşım İmkanı: Pendik, gelişen ulaşım ağı ve kolay ulaşım imkanları ile İstanbul’un yaşam standartları yüksek olan ilçeleri arasında yerini alıyor. Deniz, havayolu ve raylı ulaşım sistemleri ile bu bölge sahil yolu ile E-5 TEM otoyolunu birbirine bağlıyor. Her gün ulaşım ağına bir yenisini daha ekleyen bu ilçeden sizde ev satın alarak sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. İstanbul gibi oldukça kalabalık ve trafik açısından da sorun yaşanan bir ilde bu kadar fazla ulaşım imkanına ve ulaşım ağına sahip olan Pendik’te yaşam çok daha kolay ve avantajlı oluyor. Pendik satılık daire arayan kişilerde ulaşım imkanları geliştiği için ulaşım ağlarına yakın olan yerlerden ev satın almayı daha fazla tercih ediyor.
  2. Pendik Marinası: Pendik’in sahilinde bulunan marina da bu ilçeyi yaşanılır kılan diğer özellikler arasında yerini alıyor.  Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde Pendik Marina insanlar için adeta bir kaçış noktası oluyor. Sizde sahil havasını seviyorsanız ve marinaya yakın olmak istiyorsanız Pendik sahilde satılık daire seçeneklerini inceleyerek hayalinizdeki evi bulabilirsiniz.
  3. Sosyal İmkanları: Pendik İlçesinde bulunan çarşı ve alışveriş merkezi oldukça rağbet gören yerler arasında yer alıyor. Adeta ziyaretçi akınına uğrayan Pendik çarşısı özellikle hafta sonları kişilerin en fazla ilgi gösterdikleri yerlerin başında geliyor. Aynı zamanda sanatsal aktiviteler açısından da oldukça önemli yerlere sahip olan Pendik’te birden fazla kültür ve sanat merkezi, tiyatro salonu ve sinema salonu bulunuyor. Özellikle bu tarz sosyal aktivitelerden zevk alanlar için en ideal ilçelerden biri olarak gösterilen Pendik, bu açıdan da bakıldığında tercih edilir oluyor.  

 

Pendik Modern Konut Projeleri İle de Ön Plana Çıkıyor

 

Pendik satılık daire arayanlar için ilçede gelişen modern konut projeleri de ön plana çıkıyor. Bölgede yer alan konutlar hem yaşam hem de mimari tarzları bakımından yüksek fırsatlar sunuyor. Gelişimine ara vermeden büyümeye devam eden Pendik konut projeleri değişik kat planları ile farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Eğer sizde Pendik satılık daire fiyatları ve seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İlanlarımızı inceleyerek aradığınız Pendik satılık daire seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

Devamını oku