İstanbul Çekmeköy Satılık Daire İlanları

1.434 ilan
Çamlık 18
Fiyat Sor
Mika İnşaat
Çekmeköy / İstanbul
Ekim 2015
PROJE
Antorman
Fiyat Sor
Ant Yapı
Çekmeköy / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
216 Koru Plus
406.702 TL - 699.400 TL
216 Yapı
Çekmeköy / İstanbul
Temmuz 2019
PROJE
Çamlıyaka Konakları Çekmeköy
Fiyat Sor
Ege Yapı
Çekmeköy / İstanbul
Mart 2020
PROJE
Çamlık 18
Fiyat Sor
Mika İnşaat
Çekmeköy / İstanbul
Ekim 2015
PROJE
1
2
3
4
5
İstanbul Çekmeköy Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Çekmeköy Satılık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İzmir Torbalı Torbalı Mahallesi Satılık Konut İmarlı
 • İstanbul Şile Hasanlı Mahallesi Satılık Tarla
 • Mersin Gülnar Yanışlı Mahallesi Günlük Kiralık Yazlık
 • İstanbul Esenler Kiralık Daire
 • Kayseri Kocasinan Erkilet General Emir Mahallesi Satılık Arsa
 • Çekmeköy Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Çekmeköy’de en uygun satılık daire arayışları hız kesmeden devam ederken, Anadolu yakasının bu yükselen ilçesinde aranan evin en uygun koşullarla bulunabilmesi için Emlakjet en büyük yardımcınız konumunda olmaya devam etmektedir. Bu yönde Çekmeköy satılık daire ile ilgili ilçenin yükselen değeriyle paralel olarak devam eden prestijli projelerin tamamı kurumumuzun danışmanlığında satılık daire arayan müşterilere kolaylıkla ulaşırken, müşteriler aradıkları dairenin her türlü ayrıntısına kolaylıkla ulaşabilmekte, bu sayede en doğru kararı vermeyi de başarmaktadır.

   

  Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında ilk sırada yer alan İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Çekmeköy, Anadolu yakasının en merkezi noktaları arasında yer almaktadır. Çekmeköy, Anadolu yakasında sahip olduğu yeşil alan ve doğal güzellikleriyle de dikkat çekmektedir. Çekmeköy aşağıda sıraladığımız özellikleri sayesinde İstanbul’da tercih edilen bir merkezdir.

   

  • Yeşil ormanlık alanlar 
  • Doğal kaynak suları
  • Gelişen ferah yerleşim alanları

   

  1990’lı yılların ortalarına kadar Ümraniye ilçesine bağlı bir yaşam alanı olan Çekmeköy, 2008 yılında ayrı bir ilçe olarak tanımlanmış ve bu doğrultuda hız kesmeden gelişmeye devam etmiştir. Alemdağ ormanlarının güneybatı ucunda bulunan ilçede sakin ve ferah bir yaşam sürmek mümkündür. Aynı zamanda ilçe Karadeniz ve Akdeniz iklim özellikleri taşımasıyla ılıman bir havaya sahiptir.  

   

  Çekmeköy Satılık Daireler Seçenekleri ve En Prestijli Projeler

  Önceden Ümraniye ilçesine bağlı bir belde belediyesi olan ancak 2009 yılında Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen gibi mahalleleri de bünyesine katarak Alemdağ ormanlarına komşu bir konumda ilçe haline gelen ve inanılmaz bir hızla gelişen Çekmeköy ilçesi, İstanbul Çekmeköy satılık daire taleplerinin Anadolu yakasındaki bir nevi merkezi durumunda da bulunmaktadır. Coğrafi konumu ve doğayla içi içe yapısı özellikle Çekmeköy yatırım amaçlı daire taleplerinin oldukça büyümesini sağlamış; kurumumuzun da bu yönde satılık daire ilanlarının sayı ve içeriğini sürekli olarak arttırması da önemli bir ayrıntı olarak ön plana çıkmayı başarmıştır.

   

  • Çekmeköy Merkez Mahallesi
  • Çekmeköy Madenler
  • Çekmeköy Taşlık
  • Çekmeköy Şahinbey
  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi
  • Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi
  • Çekmeköy Hamidiye
  • Çekmeköy Akkon Sitesi

   

  Yukarıdakiler başta olmak üzere ilçe genelinde web sitemiz ve mobil uygulamamızda yer alan 400’den fazla satılık ilanı aynı gün içinde müşterilerimizin hayallerindeki gibi bir eve kavuşmalarının da anahtarı konumunda olmaya devam etmektedir. 

   

  Çekmeköy Satılık Daireler için En Büyük Emlak Danışmanınız Emlakjet

  İstanbul Çekmeköy’de aradığınız her türlü Çekmeköy satılık ev talepleriniz uzman emlak danışmanlarımız tarafından değerlendirilerek hiç zaman kaybetmeden en uygun ilanlarla müşterilerimizin buluşması sağlanırken, uzaktan oldukça sıkıntılı olarak görülen bu işlemin en kısa sürede tamamlanması da oldukça önemlidir. İster eşyalı ister eşyasız ister bahçeli ve müstakil, istenirse de en güzel apartman daireleri ya da rezidanslar emlakçıdan veya sahibinden Çekmeköy satılık daire Emlakjet vasıtasıyla müşterilere ulaştırılırken ilanlarda ulaşılmak istenen her türlü detaya en hızlı şekilde ulaşabilmek de mümkün olmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret edin, hayallerinizdeki eve vakit kaybetmeden ulaşma fırsatını kaçırmayın!

  Devamını oku