İstanbul Beylikdüzü Satılık Daire İlanları

4.860 ilan
Nevsa Konakları
352.000 TL - 700.000 TL
Nevsa İnşaat
Beylikdüzü / İstanbul
Haziran 2017
PROJE
Deniz İstanbul Marina Evleri
Fiyat Sor
Keleşoğlu İnşaat
Beylikdüzü / İstanbul
Mayıs 2017
PROJE
Kavaklı Konakları
Fiyat Sor
Gül Proje
Beylikdüzü / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
Marmara Konakları
Fiyat Sor
Marmara Mühendislik & Yapı A.Ş
Beylikdüzü / İstanbul
Temmuz 2018
PROJE
Alya Penta
610.000 TL - 1.170.000 TL
Akkuş Gayrimenkul
Beylikdüzü / İstanbul
Nisan 2018
PROJE
1
2
3
4
5
İstanbul Beylikdüzü Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Beylikdüzü Satılık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Antalya Aksu Barbaros Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Torbalı Satılık Tarla
 • Edirne Havsa Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut İmarlı
 • İzmir Urla Satılık Müstakil Ev
 • İzmir Seferihisar Payamlı Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • Beylikdüzü’nden Satılık Daire Almanın Avantajları

  Yatırımınızı, son yıllarda İstanbul'un en fazla değer kazanan ve en hızlı şekilde gelişen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde mi yapmaya karar verdiniz.  O halde Beylikdüzü satılık daire seçeneklerini, Emlakjet Bölge Raporu ve en geniş arama sonuçları eşliğinde inceleyebilir ve en doğru yatırım kararını en kolay şekilde verebilirsiniz.

   

  Son yıllarda yatırım yapmak isteyenlerin göz bebeği haline gelen Beylikdüzü ilçesinin tercih edilir olmasının sebepleri arasında ulaşım imkanları ilk sırada geliyor. İstanbul Beylikdüzü satılık daire seçeneklerini inceleyenler, çeşitli ulaşım araçlarına ve ulaşım imkanlarına yakınlığı ile tercihlerini bu ilçeden yana kullanıyor.

   

  İstanbul Beylikdüzü’nün ulaşım avantajları arasında; metrobüs ulaşımının ve hemen hemen her bölgeye otobüs ve minibüs seferlerinin olmasını sayabiliriz. Ulaşım kolaylığının dışında bu ilçeyi cazip kılan diğer özellikler ise şu şekilde;

   

  • Kişi başına düşen yeşil alan oranının Avrupa Standartlarının üzerinde olması,
  • En yeni ve lüks yat limanı olan West Marina’nın bu ilçede olması,
  • Gece kondu diye tabir edilen yerleşim alanlarının yok denecek kadar az olması,
  • Otopark sorununun bulunmaması,
  • Site hayatının tasarlanarak hayata geçirilmesi,
  • Her sene tekrarlanan ölçümler sonucunda yüzmeye elverişli durumda olan denizinin olması,
  • Beylikdüzü’nün genelinde çocuk oyun parklarının bulunması,
  • Sahil şeridinin olması,
  • Alışveriş ile ilgili de ilçede; Migros, Koçtaş, Marmara Park, Bauhaus ve Real Market gibi İstanbul’un önde gelen alışveriş merkez ve seçeneklerinin bulunması.

   

  Tüm bu kriterler, İstanbul Beylikdüzü satılık daire arayanlar ve değerli bir yatırım yapmak isteyenler için oldukça önemli detaylardır.  Ayrıca bunlara ek olarak; eğitim ve öğretim konusunda da yine avantajlı bir ilçe olan Beylikdüzü’nde çok sayıda devlet okulları, özel üniversiteler, özel ana okulları, özel lise ve ilk öğretim okulları bulunuyor. 

   

  Sıra geldi en önemli kritere. Bu ilçenin bu kadar fazla tercih ediliyor olmasının sebepleri arasında yer alan kriterlerden bir diğeri de binaların tuğla sistemi yerine radye ve perde beton temel alınarak inşa edilmiş olmasıdır. Buna bağlı olarak, İstanbul Beylikdüzü zemin açısından 1999 senesinde yaşanan depremde kendisini kanıtlamış bir ilçedir. Zemin olarak iyi bir yapıya sahip olan Beylikdüzü’nde, depremden önce ki yapılan yapılarda dahil olmak üzere hepsi deprem yönetmenliğine uygun şekilde yapılmıştır.

   

  Belirtmiş olduğumuz tüm bu özellikler kapsamında her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlayan bu ilçeden ister Beylikdüzü sahibinden satılık daire isterseniz de emlakçıdan Beylikdüzü satılık daire seçeneklerini Emlakjet farkı ile inceleyebilirsiniz.

  Devamını oku