6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Başakşehir Satılık Daire

1.777 ilan
EMLAKJET'E ÖZEL
Eston Şehir Koru
Fiyat Sor
Polatyol
Başakşehir / İstanbul
Haziran 2020
PROJE
Huzzak Tower Plus
Fiyat Sor
Huzzak Yapı
Başakşehir / İstanbul
Mayıs 2017
PROJE
Avrupa Konutları Başakşehir
Fiyat Sor
Artaş İnşaat
Başakşehir / İstanbul
Ekim 2017
PROJE
Yeni İstanbul Evleri
Fiyat Sor
Benna Grup
Başakşehir / İstanbul
Ocak 2018
PROJE
Bahçeşehir Atmaca
Fiyat Sor
Atmaca Grup
Başakşehir / İstanbul
Eylül 2017
PROJE
1
2
3
4
5

Başakşehir Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Başakşehir satılık daire ilanları bölgenin önemli konumu nedeni ile insanlar arasında ilgi çekiyor. Başakşehir ilçesinin nüfusu, son yıllarda yaşanan gelişmeler ile birlikte tırmanışa geçmiştir. İlçede bulunan önemli sanayi bölgeleri nedeni ile bölge önemli bir iş merkezi olarak görülmektedir. İstoç ve Masko adlı önemli mobilya kentleri bu ilçede bulunmaktadır. Günümüzde 5 etaptan oluşan bölgenin gelişmesi Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı yapmış olduğu zamandan başlamış ve hala devam etmektedir. Bölgenin 4. ve 5. etapları Esenler Belediye’sine bağlı bir uydu kent iken diğer etaplar Küçükçekmece Belediyesi’ne bağlı bulunuyor. Başakşehir'de kiralık dairelerin metrekare birim fiyatı ortalama 13 TL, Başakşehir satılık ev seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 3300 TL'dir.

 

En Uygun Fiyatlı Başakşehir Satılık Daire İlanları

Vadişehir Başakşehir satılık sahibinden ilanları bölgenin popüler olması sebebi ile kira bedelleri cepleri yakıyor. Buradan daire kiralamak sanıldığından daha zordur. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik kriz ortamı düşünüldüğünden özellikle yoğun ilgi gören bir bölgeden daire satın almak gerçekten zor. Başakşehir satılık daire seçenekleri de bu kategoriye dahil edilebilir. Fakat Emlakjet ile artık dairenin fiyatlarını dert etmenize gerek kalmıyor. Çünkü sitemiz kurulduğu günden bu yana müşterilerine uygun fiyatlı ev satın alma deneyimini sunmakta.

 

Başakşehir Satılık Daire Seçenekleri

Sitemizde Başakşehir satılık daire 4+1 ilanlarından tutun 3+1, 2+1 ve 1+1 ya da stüdyo daire ilanları gibi çok çeşitli Başakşehir satılık konut ilanları mevcut. Hayallerinizi süsleyen evi bulmak için artık kısır seçenekler arasında yeni evinizi aramak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz büyüklükte olan dairelere, ister bahçeli ister bahçesiz, ister manzaralı, ister dubleks ne ararsanız Emlakjet’te bulabileceksiniz. Sitemiz kurulduğu günden bu yana müşterilerine geniş bir portföy hazırladı. Bu portföyleri hazırlarken de müşterilerinin en temiz bilgilere ulaşması, en iyi daireleri satın alması için ilanları öncelikli olarak kendi filtresinden geçirdi. Siz de önceden filtrelenmiş ilanlar için sitemizi ziyaret edin, pişman olmayın!

 

Bahçeşehir satılık daire ilanları pek çok kullanıcı tarafından Emlakjet arama motorları üzerinden aratılmış. Bölgenin önemli konumu nedeni ile bu daireler sıkça aratılıyor. Siz de bu bölgeden kendinize yeni bir daire almanın hayallerini kuruyor olabilirsiniz. Ev satın almadan sitemize bakmayı sakın unutmayın çünkü burada zengin çeşitler, uygun fiyatlar ve esnek kiralama seçenekleri sizleri bekliyor. Haydi, siz de yeni bir ev satın almak için sitemizi tercih edin, hayallerinizdeki eve anında kavuşun!

 

Başakşehir Satılık Daire İlanları ve Çok Daha Fazlası

Başakşehir satılık ev ilanları ve diğer bölgelerde bulunan satılık daire ilanları için doğru adrestesiniz. Çünkü sitemiz Türkiye’nin her köşesinde ilanları portföyünde bulundurmaktadır. Mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde aradığınız ilana son derece bol seçenekler arasından ulaşma imkanınız olacak. Böylece yeni evinizi seçerken kendinizi sıkışmış hissetmeyeceksiniz. Bulduğunuz dairelerin seçenekleri yalnızca ilan bazında değildir. Aynı zamanda fiyat aralığı bazındadır da. Yani bütçeniz ne ise ona göre sitemizde bir daire bulmanız mümkün olacak. Yeni evinizi alma hayallerinizi Emlakjet ile süslediğiniz takdirde dilediğiniz kriterlerdeki ev seçeneklerini karşılaştırabilir, bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Haydi siz de emlakçıdan veya sahibinden Başakşehir satılık daire ilanları ve fazlası için sitemize gelin, yeni dairenizi satın alırken kazançlı çıkın!

Devamını oku