6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

İstanbul Bahçelievler Satılık Daire İlanları

4.816 ilan
Karat 34
423.000 TL - 2.764.000 TL
Baş Yapı
Bahçelievler / İstanbul
Haziran 2018
PROJE
Yasemin Konakları 2
Fiyat Sor
Mutlu İnşaat
Bahçelievler / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
İstwest
279.000 TL - 1.260.000 TL
Fer Yapı
Bahçelievler / İstanbul
Haziran 2016
PROJE
Karat 34
423.000 TL - 2.764.000 TL
Baş Yapı
Bahçelievler / İstanbul
Haziran 2018
PROJE
Yasemin Konakları 2
Fiyat Sor
Mutlu İnşaat
Bahçelievler / İstanbul
Mayıs 2016
PROJE
1
2
3
4
5

Bahçelievler Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan Bahçelievler satılık daire seçenekleriyle dikkat çeken muhitlerden biridir. Yüzölçümü 16.7 kilometre olan Bahçelievler, 11 mahalleden oluşan bir ilçedir. Osmanlı döneminde ormanlarla kaplı olan Bahçelievler, avlanma ve mesire yeri olarak kullanırken günümüzde yaklaşık 600 bin nüfusu olan büyük bir yerleşim alanı haline gelmiştir. Bahçelievler'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 14 TL, Bahçelievler satılık ev seçeneklerinin ortalaması 3000 TL'dir.

 

Bilhassa Çobançeşme ve Yenibosna mahallerinde yoğunlaşan iş merkezleri ve büyük markaların sanayi tesisleri sayesinde ekonomik anlamda güç kazanmış bir ilçedir. Hem işyerleri hem de yaşam alanları açısında büyük bir gelişim gösteren Bahçelievler, emlak anlamında oldukça değerli ve cazip seçenekler sunmaktadır. Siz de Bahçelievler’de bir ev sahibi olmak istiyorsanız, en güncel seçenekler için Emlakjet’i ziyaret edebilirsiniz. 

 

Bahçelievler Satılık Daire Arayanlar İçin İlçede Bulunan Mahalle Seçenekleri

İstanbul’un yaşam alanı olarak en çok tercih edilen bölgelerinden biri Bahçelievler’dir. Bahçelievler ilçesinde, 11 mahalle bulunmakta olup bu mahalleler;

 

 • Bahçelievler mahallesi
 • Hürriyet mahallesi
 • Çobançeşme mahallesi
 • Siyavuşpaşa mahallesi
 • Şirinevler mahallesi
 • Zafer mahallesi
 • Fevziçakmak mahallesi
 • Kocasisnan Merkez mahallesi
 • Yenibosna Merkez mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Soğanlı mahallesi olarak sıralanabilmektedir. 

 

Bahçelievler İlçesinin en çok tercih edilen mahallelerinden biride Şirinevler mahallesidir. Emlakçıdan veya sahibinden satılık daire Bahçelievler Şirinevler ilanlarını dilerseniz sitemizden inceleyebilirsiniz. Bahçelievler ilçesinde Yeni Cami, Çinili Cami, Yeşil Camii başta olmak üzere birçok cami bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Marmara Üniversitesi fakültesi ve birçok lise ve ilkokula ev sahipliği yapmaktadır. Spor kulüpleri, sağlık kuruluşları, parklar, spor tesisleri ve kültür merkezleriyle dikkat çekmektedir. Her türlü imkânı barındıran, modern bir yerleşim yeri olan Bahçelievler’de en uygun satılık daire seçeneklerine Emlakjet üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

En Güncel İlanlarla Bahçelievler Satılık Daire Seçenekleri

Bahçelievler satılık daire ilanlarına birçok alternatifle ve en güncel şekilde dilerseniz web sitesi üzerinden dilerseniz mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bahçelievler satılık ev seçeneklerinde sahibinden, müteahhitten ya da emlak ofisinden olan ilanları ayrı listelerde inceleme şansına sahipsiniz. İncelediğiniz her ilanda, satılık daireye ait tüm iç ve dış özellikleri görebilir, dairenin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. 

 

Bahçelievler Satılık Daire Seçeneklerine En Hızlı Şekilde Ulaşın

Emlakjet olarak sitemizi ve mobil uygulamamızı tamamen ziyaretçilerimizin kulanım kolaylığını düşünerek tasarladık. Sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret ettiğiniz aradığınız daireye hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için tüm fonksiyonlar eklenmiştir. Bahçelievler satılık daire ilanlarında akıllı filtreleme özelliği ile aşağıdaki kolaylıklara kavuşursunuz.

 

 • Dairede olmasını istediğiniz oda sayısını,
 • Dairede olmasını istediğiniz banyo sayısını,
 • Dairenin olmasını istediğiniz konumu,
 • Dairenin sahip olmasını istediğiniz dış özellikleri,
 • Dairenin sahip olmasını istediğiniz iç özellikleri seçebilir, detaylı arama yapabilirsiniz. 
 • Bu özellik sayesinde istediğiniz özelliklere sahip olan ilanlar listelenir ve siz gereksiz ilanlar arasında dolaşırken vakit kaybetmezsiniz. 

 

Emlakçıdan veya sahibinden satılık daire Bahçelievler seçeneklerinin arasında, Bahçelievler’in tüm mahallerinde farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız evin konum özellikleri, iç ve dış özellikleri, etrafındaki sosyal olanaklar gibi birçok kriter satış fiyatını ve emlak değerini etkilemektedir. Haritada görüntüleme seçeneğimiz ile Bahçelievler satılık daire seçeneklerini harita üzerinde görebilir, kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Devamını oku