Gaziantep Satılık Daire İlanları

4.104 ilan
Zeugma Residence
Fiyat Sor
Sebzeci İnşaat
Şahinbey / Gaziantep
-
PROJE
1
2
3
4
5
Gaziantep Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Satılık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İstanbul Bağcılar Merkez Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • Gaziantep Şehitkamil Çıksorut Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Pendik Emirli Mahallesi Satılık Tarla
 • Sivas Sivas Merkez Emek Mahallesi Satılık Daire
 • Konya Selçuklu Bedir Mahallesi Satılık Konut
 • Gaziantep Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Gaziantep satılık daireler arasından kriterlerinize en uygun konutu seçebilirsiniz. Gaziantep satılık daire ve iş yeri ilanlarının tümüne Emlakjet’in arama ve filtreleme seçeneklerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Gaziantep'te satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 1500 TL'dir. Gaziantep, Türkiye’nin hatta dünyanın en kadim şehirleri arasında yer almaktadır. Tarihi dokusunu ve kültürünü koruyarak gelişmiş ve aynı zamanda çağdaş bir sanayi kenti olmayı başarmıştır. Bu yönüyle Gaziantep iki yüzü olan büyük bir şehirdir. Bu doğrultuda Gaziantep satılık konut ilanlarını, şehrin yakın olmak istediğiniz yüzüne göre belirleyebilir ve Gaziantep’te ki tüm konut ilanlarına tek seferde Emlakjet ile ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep, köklü bir geçmişe sahip olan şehirlerden bir tanesidir. Şehirde tarihi yapılar, antik kentler ve müzeler oldukça ilgi çekmektedir. Bu özellikleri ile Gaziantep, her sene yüz binlerce turisti ve yerli halkı ağırlamaktadır. Şehirde geçmiş yıllardan izlere bakılarak, tarihi bilgiler edinmek, eski zamanları tekrar yaşayarak nostaljik bir gezi yapmak mümkündür. Bu gün bile şehrin sokaklarında bakırcılar, bakır ile işlerine devam etmektedir. Şehir, zengin tarihi ile değil aynı zamanda yemek zenginliği ile de ön plana çıkmaktadır. Burada pek çok farklı damak tadına hitap eden tatlı ve tuzlu yemekler tadılabilir. Şehirde gezmek için en çok tercih edilen yerler arasından tarihi Antep evleri, Bakırcılar Çarşısı ve Oyun ve Oyuncak Müzesi yer almaktadır. Şehir merkezinde gezerken dar sokaklarda karşınızda bu önemli mekanları bulabilir, dilediğiniz gibi bu noktaları ziyaret edebilirsiniz. Bedestenler de Gaziantep’i ziyaret eden kişiler tarafından ziyaret edilen önemli bir noktadır. Buralar geçmiş zamanlarda alışverişlerin yapıldığı önemli alışveriş çarşılar idi. Günümüzde yalnızca 3 tane bedesten bulunur. 

  En Seçkin Gaziantep Satılık Daire İlanları

  Türkiye’nin her bölgesinde, her ilinde ve her ilçesinde birçok satılık ve kiralık konut ilanlarına ulaşmanız mümkündür. 20 milyondan fazla kullanıcı ağına sahip Emlakjet, Türkiye geneli tüm ev, arsa, iş yeri ve ofis ilanlarına anında ulaşma imkânını sizler için sunmaktadır. Yapacağınız aramalar sayesinde, Gaziantep satılık daire Şehitkâmil ve merkezi birçok alanda binlerce konuta ulaşabilirsiniz. Gaziantep ve çevresinde Emlakjet aracılığıyla ulaşabileceğiniz daireleri aşağıdaki şekilde listeleyebilirsiniz.

  • Konumuna 
  • Ev özelliklerine 
  • Satıcı bilgilerine 
  • Fiyatlarına göre

  Bu özelliklerin yanı sıra satılık ya da kiralık konut ilanları verebilmeniz de mümkündür. 

  Gaziantep Satılık Daire Seçenekleri

  Türkiye’nin en hızlı gelişen ve göç alan illerinden biri olan Gaziantep, bu gelişmelerin bir sonucu olarak il bazında inşaat sektörünün de gelişmesine neden olmaktadır. Binlerce satılık daire ilanı arasından sizi en uygun ilanı seçebilmek bu nedenle oldukça önemlidir. Daire seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, konutun bulunduğu mevkidir. Gaziantep’te en çok aramanın yapıldığı bölgeler ise;

  • Gaziantep satılık daire İbrahimli
  • Şehitkâmil 
  • Binevler ve 
  • Karataş

  Bölgeleridir. Sahibinden satılık daire Gaziantep Şahinbey ve diğer merkezi bölgeler arama hacminin en geniş olduğu mevkilerdir. Bu doğrultuda arama tercihlerinizi belirleyebileceğiniz gibi yine Emlakjet’in akıllı arama seçeneklerini kullanarak bölgeye ve ev özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Sizin için en uygun Gaziantep satılık daire ilanlarını anında inceleyebilirsiniz. 

  Devamını oku