6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48
6101F938-5DC2-429F-B438-8DEE4E6E0D48

Kuşadası Satılık Daire

3.866 ilan
1
2
3
4
5

Kuşadası Satılık Daire

Aydın’ın Kuşadası ilçesi, Türkiye’nin önemli bir turizm merkezidir ve pek çok gayrimenkul yatırımcısı Kuşadası satılık daire ilanlarına ilçenin bu önemi nedeniyle büyük ilgi göstermektedir. Kuşadası'nda satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 2400 TL'dir. Turizm konusunda Türkiye’nin ilk turizm merkezi unvanına sahip ilçede yaklaşık 110 bin olan nüfusun turizm sezonunda 2 milyona çıktığı bilinmektedir. Yüzölçümü ile pek çok ilden büyük olan Kuşadası aşağıdaki nedenlerle Kuşadası satılık daire merkez ve mahallelerinde büyük ilgi toplamaktadır.

 • Gerek ülke turizmindeki önemli yeri,

 • Gerek pek çok kişinin emeklilik hayalinde yaşama isteği hayali.

Kuşadası satılık daire fiyatlarının yüksek seyrettiği bölgede hayal edilen daireye ulaşmanın en kestirme ve hesaplı yolu Emlakjet’ten geçmektedir. Ne aradığınızı anlayan veri tabanı ve kullanışlı ara yüzü ile hayallerinizdeki eve ulaşmada en kestirme yolu sizlere sunan Emlakjet, mülk sahiplerinin de en çok tercih ettiği platformlar arasında yer alarak farklı bütçe ve ihtiyaca sahip milyonlarca kişiye hitap eden hizmet sunabilmektedir.

Kuşadası, Aydın’ın turistik yerlerinden biridir ve her yaz dinlenme amacı ile tercih edilmektedir. Kuşadası’ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı 83 kilometre olup bu mesafe yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bu sebep ile de kuşadası’na gelmek isteyen kişiler önce İzmir Adnan Menderes Havalimanına gitmekte ve daha sonra ise otobüsler ya da özel araçlar ile Kuşadası’na geçmektedir. Kuşadası, Aydın’ın bir ilçesi olduğu için plakası 09 numaralıdır ve 0256’dır. 264 km2’lik bir yüzölçümü bulunan Kuşadası oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır ve çok sayıda yazlık aktiviteyi de içerisinde barındırmaktadır. Kuşadası’nda her yıl yapılmakta olan geleneksel birçok festival ve şenlik bulunmaktadır.

Kira Geliri Hedefleyenlere Kuşadası Satılık Daire Seçenekleri

Kuşadası’nda yapılan gayrimenkul yatırımcılarının büyük çoğunluğu kira geliri hedeflemektedir. Satın alınan Kuşadası kiralık daire ile turizm sezonunda ciddi kira geliri elde edilerek yapılan yatırımın meyveleri elde edilebilmektedir. Emlakjet turizmde Kuşadası’nda yüksek kira geliri elde etmeyi hedefleyen yatırımcılara özel hazırladığı Kuşadası satılık müstakil evler seçenekleriyle en yüksek kira getirisine sahip ve sezonda turistler tarafından en çok tercih edilecek seçenekleri sunmaktadır.

 • Deniz manzaralı,

 • Lüks,

 • Havuzlu,

 • Site içi,

 • Bahçeli,

 • Çok odalı,

 • Eşyalı,

 • Güvenlikli

Kuşadası satılık villa seçeneklerine Emlakjet ile ulaşarak Kuşadası’nın en gözde bölgelerinde mülk sahibi olabilirsiniz.

Kuşadası Satılık Daire Alternatiflerinde Kelepir Fiyatlar

Emlakjet’te yer alan sayısız ilan alternatifi arasında yatırımcılar, herhangi bir nakit sıkışıklığı nedeniyle ilana çıkılan Kuşadası satılık kelepir daire ilanlarına erişerek ilk satın almalarda büyük kazançlar elde edebilmektedirler. Kelepir fiyatlarda satışa çıkartılan ilanların büyük kısmı ikinci el daireler olarak ilanlarımızda yer alsa da seçkin projelerde yer alan aşağıdaki gibi dairelerin de kelepir fiyatlarla satışa çıkabilmektedir.

 • Sıfır,

 • Lüks,

 • Eşyalı,

 • Site içi.

Bu tip ilanlar cazip fiyatlarıyla nedeniyle çok hızlı bir şekilde satılmakta olup bu fırsatları kaçırmak istemeyen yatırımcılar Emlakjet Kuşadası satılık daire ilan kategorisini sık sık ziyaret ederek güncellenen ilanları takip etmelidirler.

Devamını oku