"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
3

Halkalı Merkez ı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Halkalı Merkez Mahallesi kiralık daire tutmakla alakalı müşteri talepleri doğrultusunda en fazla seçeneği müşterilerine sağlayan Emlakjet, Küçükçekmece ilçesinin tamamında kurduğu başarılı sistemi Halkalı bölgesinde de aynı şekilde müşterilerine aktarmayı başarmaktadır. Halkalı, Küçükçekmece ilçesinin özelliklerini aynı şekilde dışarı aktaran bir konumda bulunurken, ilçenin en eski yerleşim noktalarından da birini oluşturmaktadır. Tüm bu özellikler uzun yıllardır Halkalı kiralık daire arayışlarının da temelini oluşturmakta, bunun yanında bölgede iş fırsatlarının oldukça fazla olması, ulaşım kolaylığı, Atatürk Havalimanına yakın konumu, eğitim ve sağlık hizmetlerine oldukça hızlı ulaşımı ve konut fiyatlarının ilçe ortalamasının nispeten daha altında seyretmesi Halkalı’ya olan talebin de oldukça artmasına neden olmaktadır. Halkalı'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 16 TL, satılık evlerin ortalama 3900 TL'dir.

Halkalı, Marmara Bölgesi’nde yer alıp İstanbul’un bir mahallesidir. Halkalı, Küçükçekmece’de yer almakta olup ilçenin merkezini oluşturmaktadır. Sabiha Gökçem Havaalanı ile arası 69 kilometre olup yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir. Atatürk Havalimanı ile ise Halkalı arası 12 dakikalık bir mesafede bulunmakta olup uzunluk 11 km’dir. Halkalı, Atakent’e de yakın olup İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir mahalledir. Mahallenin toplam nüfusu 2017 yılında 78 bin 180 kişiye yaklaşmıştır ve yüzölçümü ise 118 kilometrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Büyükçekmece’de her yıl düzenlenen birçok festival bulunmaktadır. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali ise en çok ziyaretçi alan festivallerden biridir. 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayışları İçin En Popüler Noktalar

Halkalı mahallesi Küçükçekmece ilçesinin nüfus bakımından da en yoğun bölgelerinin başında gelmektedir. Bunun yanında Halkalı kiralık daire 500 TL’den başlayan fiyatlarla Emlakjet güvencesiyle müşterilere sunulurken kiralık daire bakımından aşağıdaki bölgeler ön plana çıkmaktadır.

  • Halkalı Neyman Mahallesi
  • Halkalı Yenidoğan
  • Halkalı Avrupa Konutları 1. kısım
  • Halkalı Avrupa Konutları 2. kısım
  • Halkalı Zeynebiye Caddesi
  • Halkalı İnönü Mahallesi
  • Halkalı TOKİ Manolya Evleri

Halkalı aynı zamanda konumu ve coğrafi yapısıyla her geçen gün yeni inşaat projeleri için de önemli bir tercih sebebi olmaya da devam etmektedir. Bu sayede bitirilen her yeni konut projesi Halkalı için yeni bir kartvizit anlamına gelmekte, her bütçeye uygun değişik alternatiflerin de ayrı ayrı değerlendirildiği de görülmektedir. Halkalı kiralık daire seçeneklerinde her bütçeye uygun alternatifleri görebilirsiniz.

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri İçin Acele Edin

Sadece Halkalı için değil, Küçükçekmece ilçesinin tamamında sahibinden kiralık daire Halkalı taleplerindeki artışa bağlı olarak Emlakjet tarafından müşterilere sunulan ilanlar kısa sürede alıcısına ulaşırken, son dönemde özellikle İstanbul trendleri arasına giren günlük kiralık dairelerle alakalı Halkalı bölgesinde oldukça fazla seçeneğe rastlamak da mümkündür. Özellikle iş için Küçükçekmece ya da Halkalı’da bulunan ziyaretçiler tarafından oldukça popüler olan Halkalı kiralık daire günlük arayışlarında birkaç gün önceden harekete geçmek; ihtiyaç duyulan tarih aralığının günlük kiralık dairelerle uyuşabilmesi ve Halkalı kiralık daire ulaşımı için de oldukça önemlidir.

Devamını oku