"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
İstanbul Avcılar Merkez Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Avcılar Merkez Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Muğla Marmaris Siteler Mahallesi Satılık Daire
 • Zonguldak Kilimli Satılık Konut
 • Eskişehir Tepebaşı İhsaniye Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Üsküdar Bulgurlu Mahallesi Kiralık Daire
 • Konya Selçuklu Tatköy Mahallesi Satılık Bahçe
 • Sahibinden Kiralık Daire Avcılar Merkez 

  Avcılar merkez sahibinden kiralık ev arayanların tercihi Emlakjet’tir. Emlakjet, kişilerin kendileri için en uygun evi arayabilmelerini sağlayan filtreleme imkanı sunmaktadır. Bu da aranan sahibinden kiralık daire Avcılar Merkez evlerinin kolaylıkla bulunmasını sağlamaktadır. Avcılar'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 10 TL, satılık evlerin ortalama 2400 TL'dir.

  Avcılar; İstanbul’a 27 km uzaklıkta Avrupa yakasında bulunmaktır. İstanbul’un en kalabalık ve en büyük ilçesi olan Avcılar önemli bir sanayi ve üretim bölgesidir. Ulaşım imkanı çok kolay olan İstanbul’dan rahatlıkla Avcılar ilçesine ulaşabilirsiniz. Çok sayıda gezilecek yerler sahip olan Avcılar’da keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Doğudan Küçükçekmece, batıdan Büyükçekmece ve kuzeyden ise Esenyurt ile çevrili olan bu ilçe 17 Ağustos depremi öncesi İstanbul’un en lüks içesi olarak kabul ediliyordu. Deprem sonrasında ise popülaritenin, zemin yapısı bakımından daha risksiz olan Maslak ve Etiler civarına kaydığını söyleyebiliriz.

  Avcılar Merkez konumundan dolayı çoğu insanın tercihi arasındadır. Bu bölge birçok yere kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi yerleşkesinin de Avcılar Merkez’e yakın olması kişilere cazip gelmektedir. Bu mahallenin avantajlı konumundan dolayı rağbet oranı da yüksektir. Bundan dolayı da Avcılar Merkez’de ev bulmak zor olabilmektedir. Çoğu ev sahibinin tercih ettiği Emlakjet ile bu zorluk ortadan kalkmaktadır. Bu nedenden ötürü de Avcılar’da kiralık daireler Emlakjet’ten aranmaktadır. 

  Sahibinden Kiralık Daire Avcılar Merkez Arayışınızda Metrobüs’e Yakın Ev Seçenekleri Emlakjet’te

  Ev kiralamak isteyen kişilerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi dairenin toplu taşıma araçlarına yakın olup olmadığıdır. Avcılar merkezde metrobüse yakın kiralık ev seçenekleri Emlakjet’te bulunuyor. İstanbul gibi trafiğin fazlasıyla yoğun olduğu bir şehirde metrobüs çok önemlidir. Bundan dolayı metrobüs durağına yakınlık oturulacak evin seçiminde çok önemli bir roldedir. 

  Avcılar Merkez de metrobüse yakınlığından dolayı oldukça talep gören bir yerdir. Bu durum da daire seçeneklerinin az olmasına neden olmaktadır. Fakat Avcılar Merkez’de kişinin ihtiyaçlarına uygun evler Emlakjet ile kolaylıkla bulunabilmektedir. Avcılar kiralık daire sahibinden arayan kişiler Emlakjet’i tercih ediyorlar, aradıkları özellikte konutu kısa süre içerisinde buluyorlar. 

  Avcılar Merkezde Eşyalı Kiralık Daireler

  İş için belirli bir süreliğine Avcılar merkezde oturması gereken kişiler ya da öğrenciler eşyalı daireleri tercih edebiliyor. Bu da kişileri ekstra mobilya maliyetinden kurtarıyor. Özellikle tek başına oturacak kişiler Avcılarda eşyalı kiralık daire 1+1 arıyorlar. 

  Emlakjet’in internet sitesini ziyaret eden kişiler, kendileri için en uygun evi filtreleyerek arayabilmektedir. Bu da kişilerin zaman kaybetmesini önlemektedir. Bunlardan dolayı birçok kişi sahibinden kiralık daire Avcılar merkez için Emlakjet’i tercih etmektedir. Siz de kendinize en uygun daireyi Emlakjet ile bulun. 

  Devamını oku