"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
İstanbul Avcılar Denizköşkler Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Avcılar Denizköşkler Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İstanbul Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire
 • Çanakkale Ayvacık Satılık Tarla
 • İstanbul Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesi Satılık Arsa
 • İzmir Buca Yıldız Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • Gaziantep Şehitkamil Fatih Mahallesi Satılık Daire
 • Avcılar Denizköşkler Mahallesi Kiralık Daire Seçiminde İşinizi Kolaylaştıracak Bilgiler

  Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nde daire kiralamak hem öğrenci için hem de ailesi ile yaşayacaklar için tercih edilebilmektedir. Avcılar ilçesinde bulunan Denizköşkler Mahallesi’nin 46.000’e yakın nüfusu bulunmaktadır. Kişilere sunduğu imkanlar ile de her yıl nüfusu artmaktadır. Bunun da nedeni farklı konumlarda ve farklı büyüklüklerde evlerin olmasıdır. Avcılar Denizköşkler Mahallesi kiralık daire seçeneklerini sitemizin sunduğu ayrıcalıklar ile inceleyebilirsiniz. Yüzlerce ev sahibinin evlerini kiraya vermek için tercih ettiği Emlakjet, kiracılara da doğru evi bulmaları konusunda yardımcı olmaktadır.

   

  Avcılar kiralık daire seçenekleri arayan kişilerin en çok tercih ettiği yerlerden bir tanesi de Denizköşkler mahallesidir. Bağlı olduğu Avcılar ilçesinin merkezine sadece 4 kilometre mesafe uzaklıkta olan Denizköşkler Mahallesi, İstanbul şehir merkezine de yaklaşık 21 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Avcılar Denizköşkler Mahallesinin yakınında bulunan yerler ve uzaklıkları ise şu şekildedir;

   

  • 8 kilometre uzaklıkta Beylikdüzü ilçesi,
  • 7,5 kilometre uzaklıkta Esenyurt İlçesi,
  • 6,7 kilometre uzaklıkta İstanbul Atatürk Havalimanı,
  • 4,5 kilometre uzaklıkta Küçükçekmece İlçesi,
  • 4,9 kilometre uzaklıkta Florya,
  • 5,4 kilometre uzaklıkta Şenlikköy,
  • 5,4 kilometre uzaklıkta Dereköy Deresi
  • Deniz Manzaralı Denizköşkler Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

   

  Avcılar Denizköşkler deniz manzaralı ve bütçeye uygun olan evleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bu da birçok insana oldukça cazip gelmektedir. Böyle bir yerde ev bulmak zorken bir de deniz manzarası olan daireleri bulabilmek daha da güç olabilmektedir. İşte bu zorlukları ortadan kaldırmak için de sitemiz hizmet vermektedir. Web sitemizi tercih eden kişiler Avcılar Denizköşkler kiralık deniz manzaralı daire seçeneklerini sitemizden inceleyerek kendileri için en uygun evi kiralayabilmektedir.

   

  Oturacağı evde deniz manzarası kesin olsun diyenler Denizköşkler’de daireler bulabilmektedir. Bu daireler de bütçeye uygun olabilmektedir. Siz de deniz manzaralı ve uygun fiyatlı evler bulmak istiyorsanız web sitemizi tercih edebilirsiniz. Emlakjet ayrıca emlakçıdan veya sahibinden kiralık daire Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nde ev arayanların da adresidir.

   

  Bütçeye En Uygun Avcılar Denizköşkler Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

  Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nde ev fiyatlarını belirleyen faktörlerden bir tanesi dairenin bulunduğu binanın yaşıdır. Denizköşkler’de yeni yapılmış apartmanlar olduğu gibi daha eski binalar da bulunmaktadır. Bu da kira fiyatlarını etkileyebilmektedir. Bunun yanı sıra evinin lüks olmasını isteyenler için dubleks daireler de bu semtte bulunmaktadır. Evin içini döşemek için vakti ve parası olmayanlar için de eşyalı kiralık daireler vardır. Bu da özellikle öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır.

   

  Emlakjet Avcılar Denizköşkler mahallesi kiralık daire aramak için en doğru adreslerden biridir. Ev kiralamak isteyen kişiler oturacakları mahalleyi, evde kaç oda olmasını istediklerini, kendileri için en uygun bütçenin ne olduğunu tercih ederek arama yapabilmektedir. Bu tarz bir arama da ev bulmayı çok kolay hale getirmektedir. Avcılar Denizköşkler kiralık daire fiyatları için siz de sitemizi tercih edebilirsiniz.

  Devamını oku