"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Avcılar Cihangir Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İstanbul Esenyurt Satılık Daire
 • Kayseri Kocasinan Erkilet Emmiler Mahallesi Satılık Arsa
 • Antalya Alanya Avsallar Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Buca Yenigün Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • İstanbul Üsküdar Satılık Daire
 • Avcılar Cihangir Mahallesi Kiralık Daire Seçiminde Yol Gösterecek Mahalle Rehberi

  Avcılar Cihangir’de daire kiralamak artık çok kolay. Sitemiz Cihangir’de farklı tarz ve bütçeye uygun sunduğu ev ilanları ile kiralık ev bulmayı mesele olmaktan çıkarıyor. Avcılar Cihangir Mahallesi kiralık daire arıyorsanız eğer siz de sitemizi tercih edebilirsiniz. Avcılar ilçesinin Cihangir Mahallesinde kiralık ev arayanlar için mahallenin genel özelliklerini sizlerle paylaştık.

   

  Avcılar semtinin kuruluşu çok eskilere dayanmaktadır. Önceleri bu bölge köy olsa da şuan 10 mahallesiyle oldukça geniş bir yerdir. Cihangir Mahallesi bağlı olduğu Avcılar ilçesinin merkezine sadece 4 kilometre mesafe de olup, İstanbul şehir merkezine de yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Avcılar’da eğlence ve sanayi sektörü gibi kollarda pek çok işyeri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ilçede hastane ve İstanbul Üniversitesi’nin kampüsü bulunmaktadır. Bütün bunlar da Avcıları’da oturma konusunda insanları heveslendirmektedir. Avcılar ilçesinin mahallelerinden biri de Cihangir’dir. Toplamda 62.149 kişilik bir nüfusa sahip olan Cihangir mahallesinde bu nüfusun 31.141’i kadın ve 31.008’i de erkeklerden oluşmaktadır.

   

  Avcılar Cihangir Mahallesi kiralık daire seçeneklerini inceleyenler de bu bölgede çalışan ya da okuyan olup, tercihlerini bu ilçeden yana kullanmaktadır. İstanbul Avcılar gibi nüfusu günden güne artan bir ilçede kendime uygun evi nasıl bulacağım sorusunu ortadan kaldırmayı amaçlayan web sitemiz ile sizde hayalinizdeki evi en kolay, hızlı ve pratik şekilde bulabilirsiniz. Avcılar Cihangir kiralık daire arayanlar için Emlakjet onlarca farklı ev ilanı arasında kendinize en uygun olanı seçme şansı veriyor.

   

  Avcılar Cihangir Mahallesi Sahibinden Kiralık Daire Seçenekleri

  Avcılar Cihangir mahallesi kiralık daire alternatiflerine bütün detaylarıyla web sitemizden ulaşabilirsiniz. Gelişmiş arama özelliğiyle istediğiniz kriterlere en uygun daire seçenekleri sitemizde listelenmektedir. Her semtte olduğu gibi sahibinden kiralık daire Avcılar Cihangir için de doğru adres Emlakjet’tir.

   

  Avcılar Cihangir Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçenin Yakınındaki Yerler

  Avcılar Cihangir Mahallesinin yakınında bulunan yerler ve uzaklıkları ise şu şekilde;

   

  • 2.1 kilometre uzaklıkta Firuzköy,
  • 2.9 kilometre uzaklıkta Dereköy Deresi,
  • 2.9 kilometre uzaklıkta Soğuksu Burnu,
  • 4.1 kilometre uzaklıkta Küçükçekmece Gölü,
  • 4.5 kilometre uzaklıkta Esenyurt İlçesi,
  • 5.3 kilometre uzaklıkta Beylikdüzü İlçesi,
  • 6.6 kilometre uzaklıkta Küçükçekmece İlçesi,
  • 8.6 kilometre uzaklıkta Ispartakule İstasyonu,
  • 7.4 kilometre uzaklıkta Gürpınar
  • 8.4 kilometre uzaklıkta Bahçeşehir İlçesi

   

  En Çok Tercih Edilen Cihangir Kiralık Daire Seçenekleri

  Avcılar Cihangir Mahallesi çok farklı bütçe ve beğeniye göre ev olanakları sunmaktadır. Düşük bütçeli küçük ev arayanlar Cihangir’i seçebileceği gibi lüks bir sitede yaşamak isteyenler de bu bölgeyi tercih edebilmektedir. Fakat Cihangir’de genellikle uygun fiyatlı evler bulunmaktadır. Bu da birçok kişiye cazip gelmektedir. Kişilerin Avcılar Cihangir mahallesi kiralık daire seçmelerinin bazı nedenleri bulunmaktadır. Örneğin; metrobüse yakın olması çok fazla kişiye avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra üniversite kampüsünün bulunmasından dolayı da öğrencilerin oturmak istediği bir bölgedir. Avcılar Cihangir kiralık daire eşyalı ya da eşyasız ev arayanlar Emlakjet’i tercih etmelidir.

  Devamını oku