"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
3
4
5

İçerenköy Kiralık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

İstanbul’un çok tercih edilen semtlerinden birisi olan İçerenköy’de ev kiralamak için öncelikle ailenizin veya sizin ihtiyacınız olan evi belirlemeli daha sonra size uygun ev alternatiflerini incelemelisiniz. İçerenköy özellikle genç çiftler ve yeni aileler tarafından oturulmak üzere çok fazla tercih ediliyor. Bu sebeple ev sahipleri veya emlakçılar da genellikle tüm evleri mutlaka kurumumuzun ilan sayfalarına üye olup yayınlamayı tercih ediyorlar. Bu sebeple bu bölgede en iyi ev alternatiflerini Emlakjet üzerinden takip edebilir ve böylece en doğru evlere ulaşabilirsiniz. Yapacağınız aramalarda özellikle İçerenköy sahibinden satılık daire veya buna benzer bir şekilde İçerenköy kiralık daire şeklinde arama yaptığınızda istediğiniz daire ile en alakalı evleri bulacaksınız.

  • İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer alan İçerenköy Mahallesi’nin güncel nüfusu 78 bine yaklaşmaktadır ve kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

  • Ataşehir’in genel yüzölçümü 25 kilometrekare olup göreceli olarak küçük bir alanı kapsamaktadır ancak Ataşehir İstanbul’un en gelişmiş bölgelerinden biridir ve alışveriş merkezi, hastane, konut imkanları ve sosyal olanakları ile günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

  • İstanbul’un her ilçesine toplu taşıma araçları ve geniş metro ağı ile ulaşmak oldukça mümkün olan bir ilçedir.

  • Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nin posta kodu ise 34752’dir.

  • İçerenköy’e Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Küçük Bakkal Köy Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi ve Yeni Sahra Mahallesi gibi Anadolu yakasındaki önemli bölgelere çok yakındır.

İçerenköy Kiralık Daire Arayanlar İçin Kira Piyasası

Bölgede gerek İçerenköy emlakçıları gerekse ev sahipleri olsun kira rayiçlerini belirlerken genellikle benzer evlerin rayiçlerine bakarak karar veriyorlar. Şu an İçerenköy kiralık daire fiyatlarına bakıldığında;

  • 2+1 ve 3+1 evler için 900 TL ile 2000 TL arasında evler bulmak mümkün. Bölgede evler genellikle birbirine yakın tiplerde ve büyüklüklerde.

  • Ancak ev fiyatları evin durumuna ve caddeye veya toplu taşımaya yakın olup olmamasına göre değişebiliyor. Bu gibi detayların hepsini ilan sayfamız üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

  • Diğer yandan bölgede evler birbirinden farklı lokasyonlarda olabilir ve sizin tüm evleri birebir görme şansınız olmayabilir. İşte bu noktada Emlakjet sayesinde sanki ilgilendiğiniz tüm evleri birebir gezmiş gibi en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz. Özellikle evlerin detaylı görsellerini size sunan kaliteli görseller ile evin son durumu hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İçerenköy kiralık dubleks daireler gibi alternatifler için listeleme sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

İçerenköy Kiralık Daire Arayanların İlk Tercihi Emlakjet

İçerenköy kiralık daire bulmak için herkesin işini kolaylaştıran en önemli platform sitemiz ön plana çıkıyor. Bu platform sayesinde hem bölgedeki farklı ev alternatiflerini görebilir hem de aynı zamanda bölgedeki emlakçılar ile ilgili bilgilere ulaşıp bu emlakçıların ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu noktada Emlakjet sizin karar vermenizi hem kolaylaştırıyor hem hızlandırıyor hem de bulabileceğiniz en iyi daireyi bulmanızı sağlayarak emlakçıdan ya da sahibinden Ataşehir İçerenköy’de uygun fiyatlı kiralık ev bulmak ile ilgili kararlarınızı daha hızlı çözüm bulabilmenizi sağlıyor.

Devamını oku