"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
İstanbul Ataşehir Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Ataşehir Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Ankara Yenimahalle Karacakaya Mahallesi Satılık Konut
 • Balıkesir Edremit Çıkrıkçı Mahallesi Satılık Arsa
 • Kayseri Melikgazi 30 Ağustos Mahallesi Satılık Daire
 • Konya Satılık Sanayi İmarlı
 • İzmir Buca Buca Koop. Mahallesi Satılık Daire
 • Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Son yıllarda İstanbul’un gözde yerlerinden birisi haline gelen Ataşehir Esatpaşa’da kiralık ev bulmak çok sayıda alternatif içinden iyi bir eleme yapmayı gerektiriyor. Bu açıdan Esatpaşa Mahallesi kiralık daire arayanların yardımına koşan en önemli site Emlakjet. Özellikle çok sayıda ve her keseye uygu alternatifleri ile sadece kiralık ev arayanların değil, aynı zamanda emlakçıların da çok fazla tercih ettiğini görmekteyiz. Esatpaşa kiralık daire açısında son yıllarda oldukça fazla talep görmeye başladı. Bunda Ataşehir’in İstanbul’un en çok talep gören yerlerinden birisi olmasının da rolü büyük. 

   

  Esatpaşa bilhassa çalışan genç evli çiftler tarafından ve yine buna benzer olarak çocuklu genç aileler tarafından çok tercih edilen bir bölge. Son dönemde çevresinde yapılan yeni alış veriş merkezleri ve insanların ihtiyaçlarını karşılayacak diğer kafe, restoran, market ve park vb yerler sebebiyle insanlar tarafından Esatpaşa daha fazla tercih edilmeye başlandı. Bu durum bir yandan bölgede sürekli yeni konut yapılmasına sebep olurken diğer yandan da emlak piyasasını yukarı yönlü olarak hareketlendiriyor. Bölgenin başka bir avantajı ise hem eski hem yeni yerleşim yerlerini bir arada barındırdığı için her keseye uygun alışveriş ve sosyal yaşam imkanları barındırması. Bu sebeple orta gelir grubu için çok tercih edilen bir bölge haline geliyor. 

   

  Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları

  Esatpaşa bölgesinde kiralık ev ararken karşınıza çok sayıda alternatif çıkacaktır. Burada özellikle Esatpaşa kiralık daire 1+1 sahibinden gibi birçok ilana rastlamak mümkün. Bu bölgede özellikle stüdyo daire tiplerinden 3+1 veya 4+1 gibi büyük ailelere uygun dairelere ve bütçesi daha geniş olanlar için dublex daire tiplerine kadar çok sayıda seçenek var. Dolayısıyla Esatpaşa Mahallesi kiralık daire her ihtiyaca hitap eden bir yer. Diğer yandan kira fiyatları bölgenin değer kazanması ve talep görmesi neticesinde nispeten yükselmiş durumda. Bölgede yeni binalarda stüdyo daireler 800-1500 TL arası 3+1 daireler ise 1500 – 2500 TL arası bedellerle kiraya veriliyor. Bu sebeple özellikle benzer konutların kira seviyesini Emlakjet’te karşılaştırmakta büyük fayda var. Bu sayede hem mevcut alternatifler daha iyi değerlendirilebilir hem de gezilecek veya görüşülecek evlerin kira rayici gerçeği yansıtıyor mu yoksa yansıtmıyor mu önceden bilinebilir.

   

  Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

  Esatpaşa kiralık daire sahibinden veya emlak ofisinden olsun mutlaka benzer veya daha iyi durumda bir daire alternatifini sitemizde bulmanız mümkün. Emlakjet’te dairelerin tüm detaylarını ev sahibi veya emlakçısının detaylı açıklamaları ile görebilir ve evin tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bilhassa evlerin Emlakjet sitesinde yer alan detaylı görselleri sayesinde adeta evi gezmiş kadar detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Dolayısıyla esas olarak web sitemiz size belki hiçbir emlak ofisinin gösteremeyeceği kadar çok daireyi çok kısa süre içinde gösteriyor ve sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

  Devamını oku