"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
İstanbul Arnavutköy Hadımköy Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Arnavutköy Hadımköy Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Hatay Antakya Kiralık Daire
 • Şanlıurfa Eyyübiye Eyüpkent Mahallesi Satılık Daire
 • Adana Yumurtalık Akdeniz Mahallesi Satılık Konut
 • Kahramanmaraş Onikişubat Mimar Sinan Mahallesi Satılık Daire
 • Sinop Sinop Merkez Yeni Mahallesi Satılık Daire
 • Hadımköy Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  İstanbul’da son zamanlarda sanayi bölgelerinin şehir dışı yerlere taşınması ile emlak piyasası çok canlanan Hadımköy’de kiralık ev bulmak için alternatifler her geçen gün artıyor. Hadımköy hızla büyüyen bir bölge hatta öyle ki bu bölgede bazen konut inşa hızı bölgeye taşınan işyerleri ve dolayısıyla insanların sayısının altında kalabiliyor. Bu durum ise zaman zaman emlak piyasasında normalin üzerinde fiyatlar oluşmasına sebep olabiliyor. Hadımköy’de diğer bölgelere nazaran çok fazla emlak ofisi de yok denilebilir. Bu açıdan bölgede kiralık ev aramak için en doğru kanalların başında Emlakjet geliyor. Bu sayede belki çok zor ulaşabileceğiniz veya zor görebileceğiniz lokasyonlardaki evlere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinden yapacağınız aralamalarda örneğin; sahibinden kiralık daire arayabilir ve direkt aradığınız daireye ulaşabilir veya daha genel bir arama yaparak Hadımköy Mahallesi kiralık daire araması ile bölge genelindeki çok daha fazla sayıda konuta ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

  İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Hadımköy gelişmekte olan bir ilçedir. Askeri birliklerin burada bulunması sebebi ile İstanbul için büyük bir önemi bulunmaktadır. Hadımköy Büyükçekmece’ye yakın bir konumda bulunmakta olup Terkos Gölü civarında yer almaktadır. Merkeze ulaşım için geniş bir metro ağının da bulunduğu Hadımköy ilçesi ile Sabiha Gökçen Havaalanı’nın arası 1 saat 10 dakika sürmekte olup yaklaşık 90 kilometredir. Hadımköy Atatürk Havalimanı’na ise yaklaşık 40 dakika sürmekte olup 35 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. Hadımköy’den diğer ilçelere geçiş için metro, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları geniş bir ağa sahiptir. Hadımköy 1. Dünya Savaşında da kullanılan bir cephe bölgesidir ve bu sebep ile tarihi olarak da büyük bir önemi bulunmaktadır. 

  Hadımköy Mahallesi Kiralık Daire Nasıl Bulunur?

  Hadımköy bölgesi İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı olduğu için fiyat seviyesi açısından arnavutköy kiralık daire seçenekleri ile benzer seviyelerde ev kiralanabilir. İstanbul Hadımköy kiralık daire aramalarında çıkan sonuçlar değerlendirildiğinde genellikle 2+1 evlerin 600 – 1100 TL arası fiyatla 3+1 evlerin de 850 – 1400 TL arasında fiyatla kiralandığını görüyoruz. Hadımköy bölgesi yapılaşmanın henüz yeni olduğu bir bölge olduğu için genellikle konutların siteler halinde ve dairelerin nispeten yeni yapılmış olduğunu görüyoruz. Diğer yandan ev sahiplerinin de en çok internete ilan verdikleri bir gerçek. Bu sebeple bu bölgede kiralık ev arayan kişiler sitemiz sayesinde neredeyse bölgedeki tüm ve en iyi konutlara ulaşabiliyor.

  Hadımköy Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri ve En Avantajları Evleri 

  Sahibinden kiralık daire en iyi ve en uygun koşullarda Emlakjet’te bulunabiliyor. Sitemizde aradığınız sitenin fiyatını, çok detaylı görsellerini ve ev ile ilgili diğer önemli bilgileri en ufak ayrıntısına göre inceleyebilir ve bu sayede kiralık ev tercihi yaparken daha doğru karar verebilirsiniz. Ayrıca Emlakjet üzerinden kiralık daire ararken piyasaya ve diğer evlerin kiralarına da hakim olabileceğiniz için kiralama aşamasında en avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz. Emlakçıdan veya sahibinden Hadımköy kiralık daire alternatifleri tek bir tıkla Emlakjet’te!

  Devamını oku