"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
3
4
5

Görükle Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Görükle sahibinden kiralık daire seçenekleri özellikle öğrencilerin yoğun olduğu bir bölge olması sebebiyle oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Uludağ Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Görükle, Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı bir semttir. Üniversiteye ev sahipliği yapması sebebiyle öğrencilerin ağrılıkta bulunduğu semt için Emlakjet aracılığıyla birçok alternatife ulaşabilirsiniz. Görükle Mahallesi kiralık daire seçeneklerini tamamen istediğiniz özelliklere göre arayabilir, böylece vakit kaybeden ihtiyacınız olan yaşam alanını bulabilirsiniz. 

Bursa’nın öğrenci cenneti olarak bilinen Görükle ‘de sahibinden 1+1 kiralık daireler oldukça uygun fiyatlarla ilanlarımızda yer almaktadır. Emlakjet ayrıcalığıyla sizde hayalinizdeki evi Görükle ’de bulabilirsiniz. Görükle kiralık daire günlük, aylık ya da satılık seçeneklerinin dikkat çekmesinde aşağıdaki özellikleri önemli rol oynamaktadır.

  • Nilüfer ilçesine olan yakınlığı,
  • Küçük ama oldukça gelişmiş bir semt olması,
  • Ev sahipliği yaptığı Uludağ Üniversitesi,
  • Sunduğu ekonomik imkanlar,
  • Yatırım için avantajlı fırsatlar sunması,
  • Her geçen gün büyüyen yatırımlar,
  • Huzurlu, sakin ve küçük bir yer oluşu.

Görükle Bursa’nın bir ilçesidir ve burada Uludağ Üniversitesi yer almaktadır. Görükle ile Bursa Yenişehir Havaalanı arası 77 kilometre olup yaklaşık 1 saat sürmektedir. Toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile de ulaşılabilmektedir. Görükle, Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlıdır ve Nilüfer Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilmektedir. Nilüfer’in nüfusu 20 bine yaklaşmıştır ve Görükle’de de genç öğrenci nüfusu oldukça fazladır. Görükle’de yer alan Uludağ Üniversitesi sebebi ile birçok genç tarafından Bursa tercih edilmektedir ve bu durum doğrudan emlak sektörünü de etkilemektedir. Görükle İzmir yolu üzerinde bulunmakta olup Gençlik Ormanı, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uludağ Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na ve Bursa çevre yoluna yakın bir mevkide konumlanmıştır. 

Hayalinizdeki Görükle Kiralık Daire Seçeneklerini Hızlıca Bulun

Görükle bölgesinde bulmak istediğiniz ve hayal ettiğiniz o kiralık evi sitemizde bulabilirsiniz. Emlakjet olarak her saat başı güncellenen ilanlarımız; ayrıntılı ve doğru bilgiler içermektedir. Böylece siz vakit kaybetmeden, saatlerce caddelerde sokaklarda saatlerce yürümeden oturduğunuz yerden en güncel ilanlara ulaşabilirsiniz. Emlakjet hizmetlerinden faydalandığınızda aşağıdaki özellikte ilanlara hızlı ve kapsamlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

  • En güvenilir kiralık ya da satılı ilanlara,
  • Sahibinden ya da emlak ofisinden farklı ilan çeşitlerine,
  • Detay içeren ve sizi yormayacak ilanlara.

En Güzel Konumda Görükle Kiralık Daire Alternatifleri 

Görükle sahibinden kiralık daire seçenekleri birbirinden farklı özellikleriyle sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ya da telefonunuza mobil uygulamamızı yüklemektir. Kiralık daire aradığınız il, ilçe ve mahalle bilgilerini girerek istediğiniz özelliklere sahip daireleri filtreleme şansına sahipsiz. Bu sayede ihtiyacınız olan ilanlar görüntülenecek ve siz vakit kaybetmeden aradığınız bulacaksınız. Görükle apart daireler, 1+1, 2+1 ya da 3+1 seçenekleri, müstakil evler ve çok daha fazlasına sitemizden üzerinden ulaşabilirsiniz. Görükle kiralık daire seçenekleri ve Türkiye’nin her muhitinden en güncel ilanlar için doğru adres Emlakjet!

Devamını oku