"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"

Demirci Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Demirci güncel kiralık ev ilanları sitemizde yer almakta olup güvenilir ve kaliteli ilanlara yer verilmektedir. Demirci güncel kiralık ev ilanlarına detaylı ulaşmak için sitemizi veya uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz Bursa Demirci mahallesi kiralık daire ilanlarını da sürekli olarak güncellemektedir. İlanlar arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 apartman daireleri bulunmaktadır. Bursa’nın Demirci Mahallesi Nilüfer’de bulunmaktadır ve listeleme sayfamızda Demirci Mahallesi’nin tüm güncel kiralık daire ilanları şu an açıktır. Ev sahipleri ile kolay iletişime geçilmesi için site içinde telefon arama butonu yer almakta olup direkt olarak telefon aramasına yönlendirme yapmaktadır. Bursa Demirci kiralık ilanları için Emlakjet’e bakılması yeterlidir. 

 

11 Bin kişinin ikamet ettiği Demirci Mahallesi Osmanlı Tarihi’nde önemli bir yere sahiptir. İsminde de anlaşılacağı üzere Demirci Mahallesi Osmanlı döneminde savaş silahlarının yapıldığı yer olarak bilinmektedir. Yaz aylarında hiç yağış almayan ilçenin bu yönü Osmanlı döneminde demirciliğin gelişmesine katkı sunmakla birlikte günümüzde halen demircilik mesleğinin icra eden kişilere rastlanmamaktadır.  

 

  • Tarım,
  • Hayvancılık,
  • Esnaflık,
  • Servisçilik,
  • Sanayi,
  • Yapılaşma.

 

Yukarıda sıraladığımız alanlarında meydana gelen gelişmeler mahallenin ismini aldığı mesleğin her ne kadar yok olmasına sebep olsa da mahallenin ekonomik faaliyetlerini canlandıracak farklı sektörlerde yer almasına katkı sunmuştur. Tarihi açıdan da önemli eserlere ev sahipliği yapan ilçede tarihle birlikte kültürel alanlara da önem verilmekte olup Tarihi Demirci Hamamı yenilenmiş ve kütüphaneye dönüştürülmüştür. Zaman içerisinde artan gelişimi ile eğitim ve sağlık konularındaki eksiklikleri de tamamlanan ve Bursa Çocuk Üniversitesi Demirci Kampüsü’ne sahip olan ilçenin artan nüfusu, popülaritesi ve yeni yapılaşmaları kira fiyatlarının artmasına neden olarak Demirci Mahallesi’nde ikamet etmek isteyen kişilerin metrekareye ortalama 12 TL’ye varan fiyatlarla ev kiralamak zorunda kalmasına yol açmıştır. 

 

Bursa’da Nilüfer Demirci Mahallesi Kiralık Daire ilanları

Demirci Mahallesi Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlıdır. Bursa Marmara Bölgesi’nde yer alan bir şehirdi ve Eskişehir, Bilecik ve Yalova gibi illere oldukça yakındır. Bursa’dan feribot ile İstanbul ve Çanakkale’ye geçiş yapılabilmektedir. Bursa bir büyük şehirdir ve İstanbul, Ankara, İzmir’den sonra ülkenin yoğun nüfusu sebebi ile 4. Kalabalık şehri olmuştur. Güney Marmara’da yer alan Bursa’nın ilçesi olan Bursa Nilüfer’de kiralık daire ilanları da sitemizde güncel bir şekilde verilmektedir. Emlakjet’in güncel ilanları arasında çok sayıda Demirci Mahallesi kiralık ev ilanı yer almaktadır. Bursa’da yabancı turistler sıklıkla şehri gezmeye gelmektedir ancak yerli turistlerin sayısı da azımsanmayacak derecededir. Özellikle kış tatilcileri tarafından Bursa Demirci mahallesi sezonluk ev kiralanmaktadır. 

 

Bursa Nilüfer Demirci Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Demirci Mahallesi’ndeki kiralar oldukça yüksektir. Nilüfer’in nezih bir semti olan Demirci’de kiralar oldukça yüksek olup genellikle 2+1’den başlanmaktadır. Site içinde dubleks, güvenlikli ve kombili olan bu daireler 800 Türk Lirası ile 1.650 Türk Lirası arasındadır. Bursa Demirci’de 5+1 kiralık daire ilanı da bulunmakta olup tüm güncel ilanlar Emlakjet’te yer almaktadır. Sitemiz tüm güncel kiralık daire ilanlarını vermekte olan tek internet sitesidir ve müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Seçilen evin konumunu daha net görmek için haritada görüntüleme seçeneği de bulunmaktadır. Emlakçıdan veya sahibinden Demirci mahallesi kiralık daire bulmak için sitemize ve uygulamamıza bakabilirsiniz. 

Devamını oku