"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"

Antalya Kepez Yeni Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Kepez Yeni Mahallesi kiralık daire arayanlar için bütçelerine en uygun kiralık daireler seçenekleri Emlakjet uygulamasında bulurlar. Antalya iline bağlı olan Kepez ilçesinin mahallerinden birisi olan Yeni mahallede il genelindeki kira bedellerinden daha uygun fiyatlara kiralık daire bulmak mümkündür. Konumu sebebi ile merkez ve denizde uzak mesafesi bulunan mahallede uygun fiyatlarla kiralık ev sahibi olmak daha kolay olur. Antalya Kepez Yeni Mahallesi kiralık daire kategorisine giriş yaparak listeleyeceğiniz kiralık ev seçeneklerinin özellikleri arasında aşağıdakiler yer almaktadır;

 

  • Asansörlü veya asansörsüz daireler
  • Eşyalı veya eşyasız 2+1 daireler
  • Ara kat ve giriş kat daireler
  • Ayrı mutfak ve çift banyo özelliğine sahip daireler

 

Sitemizdeki ilanlardan kiralayacağınız dairelerde bölge raporu ile fiyat karşılaştırması yaparak daha sağlıklı kararlar verebilir ve sahibinden kiralama imkânı bulacağınız kiralık dairelerle bütçenize ek katkı sağlayabilirsiniz. Antalya’nın Kepez ilçesi mahallelerinden birisi olan Yeni Mahallesinde her türlü olanağa sahip olabileceğiniz yerler bulunur. Yaşantınıza huzurlu bir nefes gezerek dinlenebileceğiniz park alanları, Sakarya, Şehitler ve Şehit Komando Onbaşı Ahmet Aktaş Parkları olarak bilinmektedir.

 

Yeni Mahallesi okul ve eğitim kurumları ve çeşitli kursları ile yaşamınızı kolaylaştıracak her türlü imkana sahip olacağınız mahalleler arasında yer almaktadır. Yeni mahallesinde bulunan Yeşilırmak caddesi ve bağlı bulunduğu sokaklarda kiralık daire seçenekleri oldukça fazla ve bütçenizi zorlamayacak uygunlukta bulunur. Yeni evlerine taşınmak için acele eden kişileri Emlakjet uygulamasına bekliyoruz. Eminiz ki hayalinizdeki eve en kısa sürede kavuşacaksınız.

 

Emlakçıdan veya Sahibinden Antalya Kepez Yeni Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

Kepez Antalya’nın akciğeri olarak kabul edilen ilçesi olma özelliğini taşır ve bölgede giderek çoğalan park ve bahçelerle çevresi giderek güzelleşen ve yeşillikleri bol yaşam alanına dönüşen Antalya Kepez Yeni Mahallesi kiralık daire arayanların her geçen gün sayıları artmaktadır. Hayallerindeki evleri daha uygun fiyatlarla kiralayarak kendilerine farklı yaşam alanları yaratmak isteyen Antalyalılar, Antalya Kepez sahibinden kiralık müstakil evler ilanlarına yoğun ilgi göstererek sadece kendilerine ait bir ortamda yaşam alanına kavuşmak istemektedirler.

 

Sitemiz bu hayalin peşinde koşan ziyaretçilerini hayallerine kavuşturmak için yanınızdadır. Emlakjet uygulamasında yayınlanan ilanlar arasında sizin hayallerinize kavuşturacak birçok ilan seçeneği bulunur. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret ederek Antalya Kepez Yeni Mahallesi kiralık konut ilanlarını incelemek olacaktır.

 

Antalya Kepez Yeni Mahallesi Kiralık Daire İlanları

Emlakjet uygulamasından seçeceğiniz kiralık dairelere anında ulaşmak için merkez yerleri işaretleyerek yakınında ara özelliği ile seçeceğiniz bölgeleri sınırlandırarak kolayca aradığınız ilan seçeneklerine ulaşırsınız. Mobil uygulama özelliği bulunan sitemizdeki ilanları telefonunuzdan kolayca girebilir ve aradığınız kiralık daireleri yerinde görebilirsiniz. Antalya Kepez Yeni Mahallesi sahibinden kiralık daire ilanlarını telefonunuzdan görmek için mobil uygulamayı yüklemeniz yeterli olacaktır.

Devamını oku