"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
3
4
5
Antalya Kepez Kültür Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Kepez Kültür Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İstanbul Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Kiralık Daire
 • Bursa Satılık Köy Evi
 • Muğla Bodrum Dirmil Mahallesi Satılık Villa
 • Karaman Karaman Merkez İmaret Mahallesi Kiralık Daire
 • Balıkesir Burhaniye Taylıeli Mahallesi Satılık Zeytinlik
 • Antalya Kültür Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Antalya Kültür Mahallesi kiralık daire ilanlarına sitemizden uygulamasından ulaşan ziyaretçiler, en kısa sürede aradıkları özelliklere sahip daireleri inceleyerek kolayca karar verebilirler. Kültür mahallesi Kepez ilçesine bağlı olan önemli yerleşim bölgelerinden birisidir. Kültür mahallesi bölgesinin önemini artıran en büyük faktörlerin başlıca olanı üniversiteye olan yakın mesafesidir.

   

  Emlakjet uygulamasında yer alan güncel ilanlar sayesinde birçok üniversite öğrencisi bölgede uygun fiyatlarla kiralanan, özellikli evlere sahip olma şansını yakalamaktadır. Kültür mahallesinde her bütçeye uygun kiralık seçenekleri arasında birçok alternatife ulaşabilir ve farklı özelliklere sahip olan daireleri gelişmiş filtreleme özelliklerinden yararlanarak bulabilirsiniz.

   

  Antalya Kültür mahallesi kiralık daire ilanlarına web sitemizden ve mobil uygulamamızdan hızlı bir şekilde filtreleyerek ulaşabilir ve size en uygun gelen alternatif daireler arasından seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Kepez’e bağlı olan Kültür Mahallesi, yaklaşık 13 bin kişinin ikamet ettiği büyük bir mahalledir. Kültür mahallesi Akdeniz Üniversite’ne yakınlığı sebebiyle, özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen bir yerleşim alanıdır. Öncelerinde gecekondu mahallesi olan Kültür Mahallesi yapılan yatırımlar ve projelerle çok daha modern ve fazla imkana sahip bir yerleşim alanı haline gelmiştir.

   

  Antalya’da en modern ve en uygun daire seçeneklerine sahip olan mahallerden biri olan Kültür Mahallesi, Antalya’nın özellikle sonra yıllarda en çok tercih edilen bölgelerinden biri haline gelmiştir. Kepez ilçesinin çevresinde bulunan; Düden Şelalesi, Kırkgöz Han ve Hayvanat Bahçesi gibi gezilecek ve görülmesi gereken yerler bulunmaktadır. Kültür mahallesinde hayallerini kurduğunuz evi bulabilmek için en doğru adrestesiniz!

   

  Antalya Kültür Mahallesi Kiralık Daireler için Günlük Seçenekler

  Emlakjet, emlak alt yapısında Türkiye’de bir numara olmayı başarmış ve her kesimden vatandaşa hitap eden emlak alım ve satımlarında milyonların güvenini kazanmış olarak yoluna devam eden uygulama özelliğine sahiptir. Sitemizde güncellenerek yayınlanan ilanlar kısa ve hızlı bir şekilde hedefine ulaşarak yeni sahiplerini ile buluşurlar.

   

  Antalya Kültür Mahallesi günlük kiralık daire ilanları Emlakjet uygulamasında oldukça fazla sayıda ve farklı özelliklerde bulunur. Günlük kiralık seçeneklerinden bütçenize uygun ve güvenle yararlanabileceğiniz kiralıkları seçmeniz oldukça kolay olacaktır. Üniversiteye yakın olması nedeni ile geniş bir öğrenci kitlesine sahip kiralık arayışı bulunan bölgede Antalya kiralık ev sahibinden ilanları önem kazanmaktadır. Kiraladığın evi sahibinden tercih ederek bütçenize önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

   

  Antalya Kültür Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalleye Yakın Hastane Seçenekleri

   

  • Antalya Büyüksehir Belediyesi Hasta Ve Hasta Yakinlari Sosyal Tesisi
  • Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Buluşma Merkezi

   

  Emlakçıdan veya Sahibinden Antalya Kültür Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

  Antalya’da oldukça büyük gelişme gösteren Kepez ilçesinde yer alan Kültür mahallesi yatırım olarak karlı seçenekler sunarken, gelişen yaşam alanlarıyla kiralık tercihleri için de dikkat çeken bir bölge haline gelmiştir. Emlakçıdan veya sahibinden Antalya Kültür mahallesi kiralık daire seçeneklerine en güncel, en kapsamlı ve en güvenilir şekilde Emlakjet üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Devamını oku