"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
Antalya Alanya Hacet Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Alanya Hacet Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Muğla Marmaris Hisarönü Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • Trabzon Ortahisar Yeşiltepe Mahallesi Satılık Daire
 • Sakarya Adapazarı Semerciler Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Gaziemir Zafer Mahallesi Kiralık Daire
 • Bursa Gemlik Kumla Mahallesi Satılık Konut
 • Sahibinden Kiralık Daire Alanya Hacet

  Sahibinden Alanya Hacet’te kiralık daire ilanları ilçenin önemli konumu nedeni ile pek çok insan tarafından aratılan ilanlardan bir tanesi. Akdeniz bölgesi’nde bulunan Antalya’ya bağlı bir ilçe olan Alanya’da denizisin maviliği, Toros Dağları ve muhteşem ormanların tadını çıkarabilirsiniz. Bölgenin her köşesinde tarihin önemli dönemlerine tanıklık etmiş yapılar bulunmaktadır. Örneğin bölgenin önemli mağaralarından bir tanesi olan Kadıini Mağarası’nda Persler, Bizanslılar ve Osmanlıların izlerini görmek mümkün. Bu izlerin milattan önce 20 yüzyıla kadar dayandığı bilinmektedir. Yalnızca mağaralar değil, camiler, kiliseler, önemli hanlar ve konaklar, antik kentler ve saymakla bitmeyecek daha pek çok güzelliği görmek için insanlar Alanya’ya akın ediyorlar. 

  Siz de diğer milyonlarca insan gibi bölgede güzel bir tatil yapmak, iş için ziyarette bulunmak ya da kalıcı olarak ikamet etmek istiyorsanız, sahibinden kiralık daire Alanya Hacet ilanları için Emlakjet’i tercih edin. Arama motorumuz bir sene içinde 20 milyon kişi tarafından kullanıldı. Siz de 20 milyon kişinin içine dahil olun aradığınız Emlakjet Alanya kiralık daire ilanlarını kısa sürede bulun. 

  Hacet Mahallesi Alanya’ya bağlı bulunmaktadır. Alanya’da Antalya’nın en gözde tatil ilçelerinden bir tanesidir. Alanya’nın şehir merkezine uzaklığı 154 km’dir. Alanya’da pek çok tarihi yerler bulunmaktadır. En önemli tarihi mekanlar ise Alanya Kalesi, KızılKule ve Tersane’dir. 54 metre uzunluğunda bulunan tersanenin derinliği ise 40 metredir. Alanya Kalesi ise 6kö uzunluğunda surlarla çevrili olan bir kaledir. Bu kale Helen, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmış bir bölgedir. Bundan dolayı da pek çok tarihi anıyı barındırmaktadır. 

  Alanya’da bunların dışında doğa harikası olan mağaralar da yer almaktadır. Bu mağaraların en bilineni Damlataş Mağarası’dır. Alanya Kalesi’nin batısında kalan Damlataş Mağarası, 1948 yılında keşfedilmiştir. Mağaranın sarkıtlarından damlayan suların olmasından dolayı mağaraya Damlataş ismi verilmiştir. Bunların dışında Alanya’da korsanların ganimetlerini sakladıkları yer olan Korsanlar Mağarası, geceleri oldukça aydınlık olan Fosforlu Mağarası, göze oldukça hitap eden Dim Mağarası, eski insan iskeletlerinin bulunmuş olduğu Kadınini Mağarası ve Aşıklar Mağarası yer almaktadır. 

  4 farklı plajı olan Alanya, denize girmek için en çok tercih edilen yerlerden de birisidir. 

  Emlakjet Sayesinde Sahibinden Kiralık Daire Alanya Hacet İlanlarını Hemen İnceleyin

  Alanya sahibinden kiralık ev ilanlarına bakıyorsunuz; fakat aradığınız bütçede evi hala bulamadınız mı? Sahibinden kiralık daire Alanya Hacet gibi hedeflediğiniz noktalardaki konutların yanında alternatif lokasyonları karşılaştırmalı olarak Emlakjet üzerinden inceleyebilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de hayalinizdeki daireyi kısa bir süre içerisinde kolayca Emlakjet’ten bulabilirsiniz.

  Uygun Fiyatlarla Sahibinden Kiralık Daire Alanya Hacet’te Kiralama Deneyimini Emlakjet Sayesinde Yaşayın

  Alanya Pazar Pazarında kiralık daireler kira bedelleriyle cepleri yakıyor. Hangi ilana baksanız, kiralar bir hayli yüksek. Emlakjet ile bu durum artık tarihe karıştı. Artık aradığınız daire seçeneklerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilecek ve istediğiniz standartlarda eve kavuşabileceksiniz. Ne duruyorsunuz, Emlakjet’e girin, sahibinden kiralık daire Alanya Hacet yazın ve uygun fiyatlarla daire kiralamanın tadını çıkarmaya başlayın! 

  Devamını oku