"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
3
Ankara Keçiören Etlik Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Keçiören Etlik Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Eskişehir Tepebaşı Fatih Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Bağcılar Bağlar Mahallesi Kiralık Daire
 • Kayseri Melikgazi Tavlusun Mahallesi Satılık Daire
 • Ankara Çankaya Çankaya Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Bergama Selçuk Mahallesi Satılık Konut
 • Etlik Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Etlik’de bulunan kiralık daireler bölgenin öne çıkan özellikleri nedeni ile ön plana çıkmaktadır. Keçiören belediyesine bağlı olan Etlik mahallesi nüfus bakımından Ankara’nın en büyük ilçesidir. Günümüzde Keçiören, yaklaşık bir milyon kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede yer alan tarihi değerler, parklar, yürüyüş yolları ve ormanlar gibi mekanlar Etlik bölgesinin tercih edilmesine sebep olmuştur. Etlik Mahallesi kiralık daire arayanlar aradıklarını Emlakjet’te buluyor.

   

  Etlik bilhassa Ankara’nın merkezinde çalışan çok sayıda memur ve bürokrat tarafından tercih edilen nezih bir bölge olarak bilinmektedir. Bölgede yaşayan insanlar genellikle Ankara’nın yerlisi olarak kabul edilecek insanlardır. Yeni yapılaşmanın çok fazla olmadığı bölgede bu sebeple kiralık daire ararken eski tip konutlar daha çok karşınıza çıkacaktır. Etlik’te yaşamanın en büyük avantajlarından birisi özellikle çocuklu aileler açısından etrafından veya yakınında çok sayıda park, okul ve sosyal alan bulunmasıdır. Diğer yandan toplu ulaşım imkanları da bölgede çok sayıda mevcuttur. Bunun dışında çok yakın bölgelerde yer alan büyük parklar ve alışveriş merkezleri bilhassa burada yaşayan aileler için ideal bir bölge haline getirmektedir Etlik’i. 

   

  Etlik Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

  Kurumumuz daire arayanları en kolay şekilde aradıkları daire ile buluşturuyor. Metrekare, eşyalı, lüks, uygun fiyatlı fark etmez, aradığınız özellikte daireleri bulmak için web sitemizi ziyaret edin, diğer sitelerle vakit kayıp etmeyin. Emlakjet’in ilanları kısıtlı bölgeleri kapsamaz. Keçiören kiralık daire ilanlarının tümünü site site dolaşmadan tek bir sitede rahatlıkla bulabilirsiniz. Bununla da bitmiyor! Web sitemiz yalnızca kiralık daire ihtiyaçlarınız için değil, aynı zamanda Etlik satılık daire ilanları için de kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor. Amacınız daire kiralamak ya da hayallerinizdeki evi satın almak da olsa Emlakjet ile aradıklarınızı kolayca bulabileceksiniz. 

   

  Birçok Seçeneğiyle Etlik Mahallesi Kiralık Daire İlanlarını İnceleyebilirsiniz

  İster Etlik günlük kiralık daireler ile ilgileniyor olun, ister dairenizi aylık ya da haftalık kiralamak isteyin fark etmez, aradığınız dairenin kiralama süresi ayrımı olmaksızın birçok alternatifi sitemizde bulacaksınız. Web sitemizin listeleme sayfalarında yayınlanan emlakçıdan veya sahibinden Etlik kiralık daire ilanlarını aratın, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri karşılaştırarak inceleyin.

  Devamını oku