"Aradığın ilan yayından kaldırılmış.
Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin"
1
2
Adana Seyhan Gürselpaşa Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Seyhan Gürselpaşa Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Balıkesir Burhaniye Satılık Konut İmarlı
 • Balıkesir Altıeylül Satılık Tarla
 • Denizli Pamukkale Kınıklı Mahallesi Satılık Daire
 • Aydın Kuşadası Güzelçamlı Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • İstanbul Ataşehir Devren Restaurant
 • Gürselpaşa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

  Adana Gürselpaşa Mahallesi kiralık daire seçeneklerinin bulunduğu bölgenin sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi değerler ve kültürel aktiviteler nedeni ile sıkça insanlar tarafından tercih ediliyor. Adana’da bulunan mimari güzellikler ve insan yapımı olmayan doğal güzellikler, müzeler, sanat galerileri hem yerel halkın hem de yabancı turistin ilgisini çekmeye devam ediyor. Taş köprüsü, camiiler başta olmak üzere göz alıcı ve ihtişamlı ibadethaneleri Adana’yı ziyaret etmek isteyen insanlara güzel birer seyahat noktası oluyor.

  İster seyahat amaçlı ister yerleşim amaçlı olsun Gürselpaşa kiralık daire ilanlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz birkaç günlük gezileriniz için günlük kiralık ev ilanlarına dilerseniz de yerleşmek amacı ile aradığınız Adana kiralık ev ilanlarına Emlakjet ile kolayca ulaşabilirsiniz. 

  Adana Gürselpaşa, Seyhan ilçesinde yer alan bir mahalledir. Gürselpaşa Mahallesi Seyhan ilçesinin merkezi mahallelerinden biridir. Gürselpaşa Mahallesi’nin nüfusu 38 bin 662 kişiden oluşmaktadır ve kadın – erkek nüfusu neredeyse eşittir. Gürselpaşa Mahallesi, Seyhan büyükşehir ilçe belediyesine bağlı olup buradan yönetilmektedir. Seyhan, Adana’nın önemli ilçelerinden biri olup çok sayıda turiste hizmet etmektedir. Gürselpaşa Mahallesi ile Adana Şakir Paşa Havaalanı arası 7 kilometre olup yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Gerek toplu taşıma araçları ile gerek ise de özel servisler ile Şakir Paşa Havaalanına ulaşılabilmektedir. Adana Seyhan’ın yüzölçümü 14 bin 30 kilometrekare olup geniş bir alana yayılmıştır. Ayrıca Adana Seyhan’da her yıl lezzet festivali yapılmakta olup bu festivale Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda turist katılmaktadır. 

  Uygun Fiyatlarla Gürselpaşa Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri

  Ev kiralamak ve ev satın almak insanları ekonomik anlamda zorlayan alımlar olarak biliniyor. Türkiye’nin son zamanlarda kötüleşen ekonomik durumu sebebi ile ev kiralama yapmak isteyen kişilerin bile kredi çektikleri bir zamandayız. Emlakjet olarak ev kiralamak ve ev satın almak isteyen kişilerin gayrimenkul deneyimlerini daha uygun bir fiyatl hale getiriyoruz. Adanada ucuz kiralık evler mi arıyorsunuz? Yüksek meblağlı kira bedellerinden bıktınız mı? O halde sitemizi tercih ederek, uygun bir fiyata ev kiralama yapın. Kararınızdan pişman olmayacaksınız. Gürselpaşa kiralık daire seçeneklerini sitemiz üzerinden inceleyin.

  Gürselpaşa Mahallesi Kiralık Daire Güncel İlanlar 

  Emlakjet olmadan, ev kiralamak isteyen kişilerin, zamanlarından feragat ederek arama yapmaları gerekiyordu. Çünkü; ev kiralamak ya da satın almak için eski usül emlak firmaları aracılığı ile alım satım gerçekleştirmekti. İyi bir emlak firması bulunmaya çalışılıyor, emlak firmasındaki temsilciler ile iletişime geçiliyor ve bu süreç böylece uzayıp gidiyordu. Gelişen teknoloji ile de birlikte bu usul artık tarihe karışıyor. Emlakjet sayesinde aradığınız emlakçıdan veya sahibinden Gürselpaşa Mahallesi kiralık daire ilanlarını bulacaksınız. Dilediğiniz ilanın sahibine bir telefon ile ulaşabilecek ve istediğiniz Adana kiralık daire seçeneğini bulacaksınız. 

  Devamını oku